Půjčky a úvěry

Kterou půjčku vybrat? Pomůže vám přehledné online srovnání!

Potřebujete peníze? Žádný problém, finanční trh doslova praská ve švech a nabídky bank i nebankovních společností na nás vyskakují zpoza každého rohu. Jenomže jak vybrat tu správnou půjčku a neudělat krok vedle? V množství úvěrových produktů se můžete velmi snadno ztratit a pokud sáhnete po nevhodné půjčce, může vás přijít velmi draze. To platí především v případě nebankovních půjček, které jsou sice dostupnější než bankovní úvěry, ale na druhou stranu vždy spjaty s určitým rizikem. V nebankovním sektoru se totiž působí spousta úvěrových predátorů, kterým je lépe se vyhnout.

Přehled půjček jako na dlani

Rozhodnete-li se žádat o finanční prostředky v nebankovním sektoru, nesnažte se výběr vhodného produktu uspěchat a využijte srovnání půjček. Na tématickém webu Přehled-půjček.cz najdete nebankovní online půjčky od renomovaných společností a díky přehledné tabulce okamžitě zjistíte výši úvěrového rámce a za jakých podmínek daný věřitel žádost o půjčku schválí. Budete potřebovat potvrzení o příjmu, prolustruje si vaše záznamy v registru dlužníků? Tato kritéria byste před podáním online žádosti měli znát – vyhnete se zbytečnému zdržení a vyberete si produkt, který odpovídá vaší situaci.

Vybere si opravdu každý

Na portálu Přehled-půjček.cz najdete populární online půjčky do 5 000 Kč (známé jako SMS půjčky), nebankovní půjčky s vyšším úvěrovým rámcem a delší dobou splatnosti a v neposlední řadě i hypotéky. Nezáleží tedy na tom, jestli potřebujete půjčit pár tisíc, nebo rovnou pár milionů, díky přehlednému porovnání parametrů budete vědět, která půjčka online je ta nejvýhodnější.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.