Zajímavosti

Kvalitní dílenský nábytek Manutan

Došli jste k závěru, že je třeba inovovat vaši dílnu? Dopřejte vašim zaměstnancům praktické pracovní prostředí, ve kterém jim půjde práce od ruky. Není nic horšího, než neprakticky zařízená dílna, ve které si vaši zaměstnanci nemohou systematicky odkládat nářadí a součástky tak, aby je měli vždy pěkně po ruce. Možná, že se vám problematika dílenského nábytku zdá poněkud absurdní a nevidíte důvod, proč byste měli starý nábytek nahrazovat za nový, zejména tehdy, když na něm nejsou viditelné stopy po poškození. I dílenský nábytek však může ovlivnit efektivitu práce.

Pokud se ve vaší dílně nachází starý dílenský nábytek, je velmi pravděpodobné, že si vaši zaměstnanci nemohou dostatečně efektivně zorganizovat své nářadí. Veškeré menší dílenské nářadí je tak pohromadě,což stěžuje hledání konkrétního nářadí. Starý dílenský nábytek je také často masivní a těžký a přesunout ho, vyžaduje velké úsilí. Vyřešte situaci velmi elegantně a vybavte svou dílnu praktickým nábytkem od známého výrobce Manutan.

Manutan nabízí nejen manipulační techniku, regály a vybavení do kanceláří, ale také samotné nářadí, dílenské stroje a v neposlední řadě také kvalitní dílenský nábytek. Vybrat si můžete praktické dílenské skříňky, dílenské stoly, plastové skříně či nářaďové skříňky, které jsou konstruovány tak, aby usnadňovaly práci a to v každém ohledu. Velmi oblíbené jsou zejména montážní vozíky a dílenské stroje pro těžké provozy.

Dílenský nábytek Manutan je k mání za velmi příznivou cenu a mohou se pochlubit velmi pečlivých dílenským zpracováním. Rozhodně se nejedná o nábytek, který budete muset za pár let měnit. Dílenský nábytek Manutan je investice, která se rozhodně vyplatí.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.