Zajímavosti

Kvalitní garážová vrata za hubičku

Dopřejte vaší garáži to, co si zaslouží a pořiďte si nová garážová vrata. Jedná se o velmi praktický rodinný dárek, který potěší vás i vaší manželku. Moderní garážová vrata vynikají tepelně izolačními vlastnostmi, takže vám v garáži nebude zima. Díky pohonu vrat nebude vaše paní muset vylézat z vozu kdykoliv je bude chtít otevřít. A věřte, že to skutečně ocení. Pokud si nevíte rady, jaká garážová vrata zvolit, čtěte dále a vstřebejte pár zajímavých informací.

Garážová vrata se vyrábí v mnoha provedeních. Žádaná jsou jak sekční, tak posuvná či rolovací vrata. Typ garážových vrat byste měli volit podle rozměrů vaší garáže. Ideální je poradit se s výrobcem. Mezi přední české výrobce patří TRIDO či Kružík. Populární jsou i Hormann a Lomax. Všechny garážová vrata od zmíněných výrobců se mohou pochlubit:

  • Nízkou cenou
  • Kvalitním zpracováním
  • Pohonem
  • Vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi

Vyberte si garážová vrata podle libosti

 

Výběrem garážových vrat strávíte mnoho hodin. Výrobci nabízí široké spektrum typů a barevných provedení, což v závěru dělá několik desítek či dokonce stovek kombinací. Vybrat si můžete některou barvu z barevné palety RAL či imitaci dřeva, která je velmi stylová. Tak jako tak budete mít jistotu, že vaše garážová vrata budou vypadat skvěle.

Hustá síť servisů

Všichni výrobci se mohou pochlubit hustou sítí servisů, takže nemusíte mít strach z poruchy. Pohony vrat jsou sice vysoce kvalitní a zvládnou tisíce sekvencí bez jediného záškubu, ale přeci jen je to stroj.

Garážová vrata za hubičku

Díky trvale nízkým cenám, které jsou dány moderními technologickými postupy, si můžete dopřát kvalitní garážová vrata s pohonem i vy. To, co je v zahraničí běžné již několik desetiletí se pomalu, ale jistě, stává standardem i u nás. Garážová vrata si samozřejmě můžete objednat i online a ušetřit tak spoustu času.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.