Zajímavosti

Kvalitní vzdělání je základ

Už jako malí jste snili o tom, že z vás budou úspěšní právníci, uznávaní doktoři či mazaní obchodníci? Bez vzdělání se této mety dosahuje jen velmi těžko, takže byste rozhodně neměli promeškat příležitost ke studiu na některé z prestižních škol. Pokud jste však zkoušky na vysokou školu z nějakého důvodu nesložili, stále máte šanci všechno napravit. Studentů, kteří kvůli špatné přípravě či stresu zkoušky na vysokou školu nezvládnou, je velmi mnoho. A přesně pro tuto cílovou skupinu nabízí vzdělávací centra široké spektrum vzdělávacích programů, které je připraví k dalším zkouškám.

To, že se vám první přijímací zkoušky nepovedly, ještě neznamená, že nemáte na to vystudovat. Zkoušky a samotné studium jsou často velmi rozdílné věci. Někomu zkrátka všeobecné testy nesednou. Přípravné kurzy vám pomohou překonat nejasnosti, ve kterých tápete a zdolat složité přijímačky. Pokud hledáte moderní zázemí s individuálním přístupem, vyberte si přípravné kurzy na VŠ od AZ-SMART.

Široká nabídka vzdělávacích programů uspokojí každého. Samozřejmostí je nejen příprava na právnické, filozoficko-pedagogické či lékařské a ekonomické obory, ale také příprava na státní maturitu. AZ-SMART nabízí také jednoleté MBA a BBA studium či víkendové přípravné kurzy.

Pokud se bojíte, že nebudete mít v Praze kde bydlet, můžete využít nabídku na ubytování pro studenty v útulných ubytovnách a to již od 3500,- za osobu. Levnější ubytování v hlavním městě určitě nenajdete.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.