Zajímavosti

Kvalitní vzdělání je základ

Už jako malí jste snili o tom, že z vás budou úspěšní právníci, uznávaní doktoři či mazaní obchodníci? Bez vzdělání se této mety dosahuje jen velmi těžko, takže byste rozhodně neměli promeškat příležitost ke studiu na některé z prestižních škol. Pokud jste však zkoušky na vysokou školu z nějakého důvodu nesložili, stále máte šanci všechno napravit. Studentů, kteří kvůli špatné přípravě či stresu zkoušky na vysokou školu nezvládnou, je velmi mnoho. A přesně pro tuto cílovou skupinu nabízí vzdělávací centra široké spektrum vzdělávacích programů, které je připraví k dalším zkouškám.

To, že se vám první přijímací zkoušky nepovedly, ještě neznamená, že nemáte na to vystudovat. Zkoušky a samotné studium jsou často velmi rozdílné věci. Někomu zkrátka všeobecné testy nesednou. Přípravné kurzy vám pomohou překonat nejasnosti, ve kterých tápete a zdolat složité přijímačky. Pokud hledáte moderní zázemí s individuálním přístupem, vyberte si přípravné kurzy na VŠ od AZ-SMART.

Široká nabídka vzdělávacích programů uspokojí každého. Samozřejmostí je nejen příprava na právnické, filozoficko-pedagogické či lékařské a ekonomické obory, ale také příprava na státní maturitu. AZ-SMART nabízí také jednoleté MBA a BBA studium či víkendové přípravné kurzy.

Pokud se bojíte, že nebudete mít v Praze kde bydlet, můžete využít nabídku na ubytování pro studenty v útulných ubytovnách a to již od 3500,- za osobu. Levnější ubytování v hlavním městě určitě nenajdete.

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.