Finance

Neplaťte za volání více než musíte a dopřejte si tarif na míru svým potřebám

Zdá se vám, že platíte příliš vysoké částky za telekomunikační služby? Hledáte výhodný tarif, který vám pomůže k další optimalizaci firemních nákladů? Ceny českých operátorů patří k těm nejvyšším v Evropě a jen málokdy se objeví tarif, který by přesně vyhovoval individuálním požadavkům. Jedinou možností, jak tuto zdánlivě zapeklitou situaci vyřešit, je využít služby některého z parterů. Jedině ti jsou schopni zajistit lepší ceny, lepší komunikaci s operátorem a vyjednat skutečně výhodné podmínky. Jedním z nejdostupnějších certifikovaných obchodních partnerů od společnosti Vodafone je i společnost a1 mobil s.r.o., jejíž nabídka nás skutečně zajímala a proto jsme se rozhodli, že se o ni s vámi podělíme.

Společnost a1 mobil s.r.o. představuje perfektní alternativu pro všechny, kteří se rozhodli přejít k Vodafone, ale zároveň vyžadují osobitý přístup a mnohem výhodnější služby. Prostřednictvím jednoduchého formuláře přímo na webu a1mobil.cz můžete zažádat o bezplatnou a nezávaznou analýzu, na základě které zjistíte, kolik můžete ušetřit. S a1 mobil momentálně spolupracuje více než 1000 firem a živnostníků, kteří si dostupné volání a komplexní zákaznické služby nemohou vynachválit. Pokud vás nabídka zaujala, nezapomeňte si prohlédnout zajímavé reference. A abychom nezapomněli, podpis smlouvy stojí nového zákazníka 100 Kč, které putují do nadačního fondu Modrý hroch. Přechodem k Vodafone tak nepomůžete jen sami sobě, ale i nemocným dětem. Není co řešit.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.