Finance

Další tip, jak snížit náklady: létejte s nízkorozpočtovými dopravci

Patříte mezi podnikatele, kteří se v kanceláři příliš neohřejí a jsou stále jednou nohou v terénu, respektive oběma nohama ve vzduchu? Pokud jste v letadle častěji než autě, pravděpodobně jste již přemýšleli nad tím, jak snížit náklady za cestování. Ceny letenek mohou jsou velmi nákladné, ale víte-li, kde hledat, můžete výrazně ušetřit. Abychom vám pátrání usnadnili, rozhodli jsme se vám představit novou službu, která vám pomůže i s ubytováním. Ale vše pěkně popořádku.

Vyhledávání letenek lze řešit dvěma způsoby. Ten první je pomalý a neefektivní a druhý rychlý a pohodlný. Nízkonákladové letenky totiž můžete hledat přímo na webech dopravců a následně manuálně porovnat, nebo je vyhledat prostřednictvím služby Superlet.cz.

Superlet.cz provozuje společnost Yugo-star, která se v oboru cestovního ruchu pohybuje dvanáctým rokem. Vyhledávání je intuitivní a umožňuje filtrování dle zadaných parametrů. Volba cílové destinace, typu letenky (jednosměrná, zpáteční, kombinace několika letů) a data je jen na vás, Superlet.cz vám najde nejvýhodnější low cost letenky z Prahy do Ostravy i na druhý konec světa. Samozřejmostí je i její následná rezervace nebo zakoupení.

V úvodu jsme zmínili, že možnosti služby jdou ještě dál. Superlet.cz se skutečně neomezuje „pouze“ na vyhledávání levných letenek, ale umožňuje uživatelům i rezervaci ubytování. Jestliže jste si před každou cestou lámali hlavu hlavu nad tím, zda bude ve vašem oblíbeném hotelu volný pokoj, můžete si oddechnout. Nyní si ho můžete rezervovat s předstihem a vyhnout se zbytečným komplikacím. Případně vyhledat levnější alternativu a snížit cestovní náklady ještě víc.

 

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.