Zajímavosti

Luxusní bydlení nejen pro podnikatele

V minulých dnech jsme se věnovali problematice nových a starých bytů v hlavním městě. Dnes vám přinášíme tipy na tři atraktivní lokality, které by se mohly stát i vaším bydlištěm. Jde o developerské projekty, které se mohou pochlubit nízkoenergetickým standardem, zajímavou lokalitou a zkrátka vším, co je pro novostavby typické. Jsou ukázkou toho, že se i v rušném hlavním městě dá bydlet v klidném zdravém prostředí. Bydlení si zamilují zejména ti, kteří chtějí oddělit osobní život od toho pracovního a preferují těsný kontakt s přírodou.

Rezidenční park Baarova

Projekt Baarova jsme záměrně uvedli již na začátku. Ačkoliv se nachází v městské zástavbě, poskytuje dostatek soukromí a anonymity. Mezi hlavní výhody patří pestré spektrum služeb, které mají nájemníci jako na dlani. Novostavba byla vybudována jen kousek od multifunkčního areálu BB Centra a nabízí 139 bytů. Chcete-li se kochat pohledem na překrásné pražské panoráma, rozhodně neotálejte. Byty se těší velkému zájmu.

Modřanský háj

Modřanský háj je typickou moderní novostavbou se vším všudy. Klidná lokalita, skvělá občanská vybavenost a především komfortní a nízkoenergetické bydlení. Byty jsou k mání ve variantách od 1+kk až po rozsáhlé 5+kk. Každý nájemník má k dispozici vlastní parkovací místo, obyvatelé větších bytů pak dvojgaráž. Prostředí zástavby je situováno do bezprostředního kontaktu s přírodou. V okolí domu jsou lesy a louky, které vybízí k víkendovým procházkám s rodinou. V roce 2011 dostaly byty v Modřanech ocenění pro nejlepší projekt v Praze 4.

Rodinné domky v obci Chýně

Pomalu, ale jistě, jsme se prokousali k poslední vlaštovce. Rodinné domy Chýně se nachází ve vůbec nejklidnější lokalitě, která je však od Prahy, co by kamenem dohodil. Nízkoenergetické domy se prodávají ve dvou variantách, 4+kk a 6+kk. Magnetem je zejména okolí, ve kterém je celá řada relaxačních zón, spoustu zeleně a cyklostezek. Neméně zajímavé jsou i interiéry samotných domů. Projektanti vsadili na kvalitní zařízení z dílen světových výrobců. Své nové bydlení si můžete samozřejmě do jisté míry přizpůsobit vašim potřebám. Bohatá občanská vybavenost dělá z domů v Chýni jasnou volbu pro všechny, kteří se chtějí schovat před lomozem velkoměsta a nedělat žádné kompromisy.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.