Podnikání

Známá česká investorka Margareta Křížová a akce Equal Pay Day 2014

Zaznamenali jste nejnovější rozhovor se známou českou investorkou Margaregou Křížovou, který proběhl v rámci akce Equal Pay Day 2014? Pokud se blíže zajímáte o problematiku investování, pravděpodobně vám událost ani rozhovor neunikly, ale pokud přeci jen ano, pohodlně se usaďte. Alespoň v krátkosti vám pozoruhodnou osobnost českého byznysu představíme.

Kdo je Margareta Křížová?

Jméno Margareta Křížová jste již v minulosti pravděpodobně někde zaslechli. Dost možná ve čtvrté řadě populárního pořadu České Televize Den D. Spíše však v souvislosti s advokátní kanceláří CEAG, na jejímž založení se paní Křížová podílela.

Margareta Křížová se pohybuje v oboru business developementu, stará se o obchodní strategie firem, rozvíjí služby pro malé i velké podniky a poskytuje poradenství v oblasti fúzí a akvizic. Kromě toho kooperuje s fondy private, spolupracuje se strategickými investory.

Česká investorka vystudovala školu mezinárodních a veřejných vztahů, je držitelkou prestižního titulu MBA (Masters of Business Administration) na ESCEM School of Business and Management/University of New York/Prague a plynně hovoří česky a anglicky.

O čem Margareta Křížová hovořila na Eual Pay Day 2014

Vraťme se však k výše zmíněnému rozhovoru. V tom se zabývala rovnosti příjmů pro obě pohlaví, což byla ostatně i náplň akce Equal Pay Day 2014. V současné době jsou v EU rozdíly mezi příjmy mužů a žen poměrně výrazné a chcete-li se seznámit s názory Margarety Křížové, pusťte si záznam rozhovoru.

Na webových stránkách známé společnosti MotivP najdete i další záznamy zajímavých rozhovorů, např. z vystoupení Margarety Křížové na akci Barcamp Brno. V tom ze dozvíte o chybách v začátcích podnikání.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.