Půjčky a úvěry

Máte záznam v registru a potřebujete půjčku? Jaké jsou možnosti?

Záznam v registru dlužníků může znamenat překážku ve chvíli, kdy nutně potřebujete finance v podobě půjčky. Řada poskytovatelů vám žádost zamítne, protože nemáte dostatečnou bonitu. I přesto ale existují cesty, jak to vyřešit a půjčit si menší finanční obnosy. Více informací najdete v tomto článku.

Jak se můžete dostat do registru dlužníků?

Registr dlužníků obsahuje záznamy o lidech, kteří mají problémy se splácením svých závazků. Nemusí se jednat nutně pouze o půjčky, ale jsou zde záznamy i při pozdním splácení účtů ze energie, poplatků za zdravotní pojištění a podobně. Registrů existuje více a různí poskytovatelé mohou nahlížet do jiných. V případě splacení všech vašich závazků by měl být záznam vymazán a vaše šance pro získání půjčky by měly být opět vyšší.

Půjčky bez registru

Naštěstí se ne všichni poskytovatelé orientují podle registrů a není to pro ně jediný směrodatný ukazatel pro poskytnutí nebankovní půjčky. V takovém případě dá ovšem trochu větší práci hledání opravdu výhodné nabídky, kdy nebankovní úvěr bez registru není zbytečně předražený. Když se vám to však povede, ušetříte si mnoho problémů a zůstane vám pouze starost s včasným a řádným splácením. Rozhodně nepřeceňujte své síly ohledně celkové výše všech splátek. Znamená to, že v situaci, kdy nezvládáte platit stávající závazky, není vhodné brát si další úvěry.

Výběr a sjednání přes internet

Celý proces je možné značně urychlit díky nekonečným možnostem internetu. Jednoduše si vyberete požadovaný finanční produkt, vyplníte formulář žádosti a čekáte na schválení. Rychlá půjčka je vyřízena během několika minut, maximálně hodin. V případě kladného výsledku přichází peníze na váš účet podle toho, jak dlouho trvá připisování transakcí vaší bance. Většinou se jedná o jeden až tři pracovní dny.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.