Kancelář

Max32: Poslední šance na exluzivní lofty a kanceláře ve Zlíně

Když se zadíváte na fotografie dynamické multifunkční budovy Max32, pravděpodobně si sami pro sebe řeknete něco jako:“Wow, tohle je opravdu ve Zlíně?!“. Kombinace osobité, industriálně laděné architektury a širokého spektra služeb vdechla budově jedinečné genius loci. Pronajmete-li si zde kancelář, budete se do práce těšit. Dost možná natolik, že si nakonec pronajmete také byt. Ceny kanceláří přitom nejsou nijak astronomické, začínají na necelých čtyřech tisících korun. Za vybavení loft zaplatíte lehce přes deset tisíc.

Maximální kancelář

Sehnat tak atraktivní pronájem kanceláří Zlín jinde než v Max32 prostě není možné. K mání jsou kancelářské prostory v mnoha různých velikostech, a to rovnou ve čtyřech provedeních. Flexibilní plocha podlaží umožňuje halové i uzavřené uspořádání. Zda si vyberete jednotku se samostatným zázemím (vlastní kuchyňka, zasedačka i toalety), nebo se spokojíte se sdíleným zázemím, je na vás. V budově s bezbariérovým přístupem nechybí příjemná recepce, nepřetržitý monitoring kamerovým systémem a dostatečné množství parkovacích míst. Přímo před objektem je navíc zastávka MHD.

Maximální bydlení

Zajímá-li vás dlouhodobý pronájem bytů ve Zlíně, budete z moderních loftů v Max32 nadšení. Všechny bytové jednotky jsou maximálně komfortní a skládají se z kuchyně s jídelnou, vestavěného patra s ložnicí, koupelny a šatny. Open space se světlou výškou 4,2 m působí velmi vzdušně a poskytuje apartmánům osobitý charakter. Lofty lze individuálně upravit tak, aby odpovídaly specifickým nárokům obyvatel.

V současné době probíhá výstavba posledních 14 apartmánů, které budou připraveny k nastěhování od 1. 8. 2017. Žádné další už nebudou, takže byste se neměli příliš dlouho rozhodovat.

Kromě standardního pronájmu si můžete vybrat také tzv. investiční pronájem s garancí budoucího odkupu za předem smluvených podmínek a započtením již zaplacené částky.

Budova Max32 je zkrátka lepší adresa

Kanceláře a lofty v Max32 pravděpodobně překonávají vaše původní požadavky, ale proč nežít na maximum a nedopřát si něco navíc? V centru Zlína vyrostla dominanta, která nabízí ideální podmínky pro práci i život. A jen tak mimochodem – přímo v budově se nachází restaurace a obchodní jednotky. Kompletní info najdete na webu projektu – www.max32.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.