Management

MBA lze studovat i dálkově!

Máte za sebou vysokoškolské studium či středoškolské studium ukončené maturitní zkouškou s několikaletou manažerskou praxí a rádi byste si vaše zkušenosti a znalosti ještě více zdokonalili a prohloubili? Navíc s možností získání uznávaného titulu MBA neboli Master of Business Administration po absolvování téměř dvouletého studia? Tento zahraniční program je v posledních letech stále oblíbenější a přichází mu na chuť také čeští manažeři. Co je podstatou studia a proč byste ho měli zvážit i vy?

MBA cílí na získání pokročilých znalostí v oboru managementu, a to jak po teoretické, tak i po praktické stránce. Studenti jsou vedeni k tomu, aby dokázali řešit zadané úkoly, aplikovat nově nabyté znalosti, rozhodovat se a řešit reálné problémy ze své praxe.

Vzhledem k povaze MBA je logické, že absolventi jsou na pracovním trhu žádaní a často upřednostňováni. Pracovníci s titulem Master of Business Administration mají mnohonásobně vyšší šanci na získání prestižní manažerské pozice.

Jenomže co když nemůžete studovat MBA kvůli nabitému pracovnímu a rodinnému životu? Ani tyto „překážky“ vás nemusí zastavit. Pro vytížené manažery je jako stvořené dálkové studium MBA, které probíhá online. Rozhodnete-li se ho absolvovat, sami si sestavíte studijní program a budete se moci vzdělávat kdykoliv a odkudkoliv. Studium snadno sladíte s ostatními aktivitami a nebudete se vázat na ostatní členy skupiny.

U nás nabízí dálkové MBA studium renomovaná LIGS University. Kvalitu vzdělávání zaštiťují zkušení lektoři, kteří patří mezi uznávané specialisty s mnohaletou praxí. Kontakt se spolužáky vám chybět nebude – studijní informační systém nabízí možnost chatování a diskutování na fóru. Chcete-li se o dálkovém studiu dozvědět další informace, najdete je na www.ligsuniversity.cz. LIGS University zároveň nabízí také další manažerské programy – BBA, MSc, MPA, DBA a PhD.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.