Vzdělání

MBA můžete vystudovat online, v češtině a za méně než rok!

Mít v životopise vysokoškolské vzdělání je v dnešní době naprostým standardem. Ale jak zapůsobit na potenciálního zaměstnavatele, když jste v tomto směru na stejné startovní čáře jako ostatní? Jednoduchá rada zní – vystudujte MBA!

Co je to MBA a proč ho studovat?

Master of Business Adminsitration je vysokoškolský studijní program zaměřený na získání pokročilých znalostí v oblasti managementu. Absolvent získá titul MBA uváděný za jménem. Studium je určeno především pro zástupce středního a vrcholového managementu, ale účastní se ho také podnikatelé, majitelé společností a představitelé státní správy.

Jak MBA vystudovat online?

Studium MBA má nejčastěji kombinovanou formu, ale některé renomované instituce nabízí také výuku online, která dává účastníkům možnost studia odkudkoliv. Jedná se o ideální příležitost pro každého, kdo je časově vytížen či se studia nemůže fyzicky účastnit z jiných důvodů.

K nejprestižnějším institucím, které umožňují studium MBA online, patří Oxford Business Education Institute. Průměrná délka studia je 10 měsíců, ale ti nejpilnější studenti mohou získat titul již za 4 měsíce od začátku studia. Celkové délka studia však nesmí přesáhnout 2 roky. Velkou výhodou je platba za celistvé studium a nikoliv za semestr. V případě zájmu lze cenu splatit v rámci 12 bezúročných splátek.

Proč studovat právě na OBEI?

Oxford Business Education Institute je česká společnost, která v minulosti působila ve Velké Británii. Nabízí studium MBA (a také BBA) v českém jazyce a cílem všech programů je důraz na schopnost aplikace praktických vědomostí v praxi. Instituce zájemce neklame skrytými poplatky a naopak umožňuje bezúročné splácení.

Chcete se o online MBA česky dozvědět více? Veškeré další informace (podmínky přijetí, průběh studia…) a elektronickou přihlášku najdete na www.obei.cz.

1 Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Právě kvůli tomu se MBA studium líbí – hodně užitečných informací a hlavně praxe, organizovaná tak, aby se za co nejmenší čas stihlo co nejvíce. Akorát ta investice je trošičku větší… Právě přemýšlím nad tím na jakou školu bych měl jít, zatím se mi zamlouvá tato: http://www.ustavprava.cz/ mno uvidíme jak to dopadne 🙂

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.