Podnikání

Michovský-TOOLS: Vás špičkový dodavatel profesionálních měřidel

Známé přísloví nabádá k tomu, abychom před řezáním danou věc dvakrát měřili. Aplikujete lidové moudro v praxi i vy, nebo takzvaně „střílíte od boku“? Množství činností skutečně vyžaduje pečlivé měření a my vám prozradíme, kde se poohlédnout po měřidlech všeho druhu. Obrátili jsme se na společnost Michovský-TOOLS s.r.o., která se dlouhodobě zabývá prodejem nástrojů a měřidel pro progresivní opracování kovu. Co může nabídnout právě vám?

Michovský-TOOLS zajišťuje dodávku širokého spektra měřidel pro profesionální i domácí využití. Na úvod podotýkáme, že pro domácí použití dostačují měřidla s menší přesností (např. na desetiny milimetru). Samozřejmě platí, že s jemnější stupnicí je měření o to přesnější.

Bez posuvného měřidla ani ránu

Nenahraditelným pomocníkem kutilů i profesionálů je posuvné měřidlo, jinak také zvané šuplera. V praxi se využívá při měření vnějších i vnitřních průměrů a vybrané modely dokonce disponují hloubkoměrem. Posuvná měřidla jsou k mání jako klasická analogová, ale také digitální. V obou případech počítejte s kvalitními materiály – posuvky se vyrábí z oceli vysoké jakosti.

Mezi analogovou a digitální variantou si můžete vybrat také v případě hloubkoměru – není-li součástí vašeho posuvného měřidla. V nabídce najdete hloubkoměry s úkosem, jehlou a nosem.

Absolutně přesné měření

K dalším pomocníkům, který stojí v souvislosti s měřidly za zmínku, patří také mikrometr. V podstatě jde o posuvné měřidlo, které je ovšem výrazně přesnější než běžné kovové pravítko. Tento jemný měřící přístroj nachází uplatnění při měření vnitřních i vnějších rozměrů. U Michovský-TOOLS najdete třmenové a odpichovací mikrometry.

A co dál?

V nabídce dílenských a průmyslových měřidel najdete také dutinoměry, úchylkoměry, úhelníky, úhloměry, koncové a válečkové měrky, výškoměry, prizma kostky a další. Sortiment si můžete prohlédnout na www.meridla.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.