Zajímavosti

Milujete německé vozy? Pořiďte si BMW

Žádná automobilová značka nevyvolává takový rozruch, jako BMW. Němci odjakživa vyráběli vozy, které měly charakter a vynikaly precizním zpracováním. Pokud hledáte vůz, který Vás bude nejen spolehlivě vozit z bodu A do bodu B, ale věrného přítele, se kterým zažijete opravdová dobrodružství, je BMW skvělá volba. Dopřejte si auto, které vzbudí pozornost kamkoliv se hnete. BMW má nezaměnitelný charakter a vnese do vašeho nudného života obrovské množství adrenalinu.

Teď jde o to, který „bavorák“ je pro Vás ten pravý. BMW rozšířilo výrobu do mnoha segmentů a nabízí vozy pro celé spektrum klientů. Pokud potřebujete reprezentativní limuzínu, vyberete si 7. Sedmičková řada je přímým konkurentem vozů Audi A8 a v ničem si s nimi nezadá. Pro manažery je v nabídce BMW řady 5. Tento luxusní automobil nabízí komfortní i luxusní svezení a nabízí skvělý poměr výbavy a ceny. Pro všechny, kteří milují mastodontní auta je zde BMW X6. Tento crossover nabízí opravdu nezapomenutelné zážitky, a to zejména při silnější motorizaci.

Pokud jste si již svůj vysněný bavorák vybrali, nezbývá, než si vybrat vhodného prodejce. Pokud nechcete mít s koupí vozu žádné problémy a hledáte společnost s vynikajícími referencemi, zvolte Autoimport Mach a.s.. Firma je v provozu od roku 1994 a dováží nejen luxusní vozy BMW, ale také další luxusní značky jako je Mercedes-Benz, Audi či Ferrari. Pokud prahnete po novém autě, které bude mít pod kapotou několik set koní, vyberte si BMW řady M.

O kvalitních službách společnosti Autoimport Mach a.s. svědčí více než tisíc spokojených klientů. Samozřejmostí je dvouletá garanční záruka poskytovaná výrobce, ale také 6-ti měsíční záruka od společnosti Autoimport Mach a.s.. Prodejce garantuje 100% původ vozů a perfektní stav.

Pokud si stále nejste jistí, který vůz je pro Vás ten pravý, vyberte si ho v autosalonu v Českých Budějovicích. S výběrem Vám ochotně poradí kvalifikovaní prodejci.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.