Podnikání

Přenechte výstavbu haly profesionálům a přijděte k hotovému

Plánujete-li výstavbu nové výrobní haly nebo skladu a vyžadujete nejen rychlou realizaci, ale především co nejméně starostí? Věnujte se svému byznysu a svěřte výrobu a montáž profesionálům, kteří se svou činností zabývají téměř dvacet let. Společnost KOMOS Kroměříž nabízí montované haly na klíč, které lze díky sofistikovanému výrobnímu programu přizpůsobit na míru všem vašim požadavkům a parametrům.

KOMOS Kroměříž vyrábí montované ocelové haly s celkovým nebo částečným opláštěním a sedlovou, pultovou nebo obloukovou střechou. Plášť haly lze montovat zateplený sendvičovými panely, skládaný, nebo nezateplený (pouze z trapézového plechu). Realizace ocelové konstrukce bývá velmi rychlá a haly lze kombinovat se zděnými stavbami nebo prosklením. Vynikají dlouhou životností a minimální údržbou a jsou proto v mnoha ohedech praktičtější než klasické zděné haly.

Montované výrobní haly vynikají prostorností a mohou být zkonstruovány v mnoha variantách. Ať už se však jedná o jednolodní či vícelodní halu, vždy může být doplněna o nejrůznější architektonické a konstrukční prvky v podobě sekčních vrat, dveří, střešních světlíků, oken, požárních žebříků, větracích mřížek, nosných konstrukcí apod. Samozřejmostí je možnost dodávky kompletní funkční budovy, která je připravena k provozu.

Výrobce má bohaté zkušenosti i s realizací lehkých skladových hal, které projektuje, vyrábí a montuje ve všech možných variantách. Vybrat si můžete mezi obloukovou, pultovou, sedlovou nebo atypickou halou s několika druhy opláštění. Všechny lehké skladové haly jsou projektovány dle nejmodernějších metod a vyráběny za pomocí nových výrobních technologií. Vyžadujete-li halu, která je nenáročná na vytápění, sáhněte po zateplené variantě. Ušetříte díky ní velmi zajímavé částky.

Společnost KOMOS Kroměříž působí na celém území České republiky a díky moderním způsobu výroby zaručuje krátké dodací lhůty a příznivé ceny.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.