Vzdělání

Multimediální tvorba: Obor, který studenty baví a má budoucnost

Máte ve svém blízkém okolí někoho, kdo si právě vybírá střední školu? Pak jistě moc dobře víte, že jde o důležitý krok, který může do značné míry ovlivnit budoucnost dotyčného. Studium na renomované škole je předpokladem budoucího uplatnění na pracovním trhu, a proto je třeba vybírat obezřetně. S ohledem na aktuální trendy je skvělou volbou studijní obor Multimediální tvorba na pražské Střední škole cestovního ruchu ARCUS s.r.o. V čem je tato instituce lepší než jiné střední školy?

Studijní obor Multimediální tvorba je jasnou volbou pro každého, kdo nechce povinně maturovat z matematiky. Na uměleckém oboru jako je tento totiž maturitní zkouška povinná není. Ale teď vážně. Důvodů je samozřejmě mnohem více.

Důraz na individuální přístup a praxi

Studenti jsou vedení k praktickým dovednostem a schopnosti aplikace nabytých znalostí v praxi. Učitelé preferují tvůrčí a individuální přístup a věnují se žákům také v rámci konzultačních hodin. Na střední škole ARCUS působí interní kantoři i externí odborníci z praxe a vysokých škol.

Obor Multimediální tvorba je koncipován s ohledem na navazující vysokoškolské studium i přímé uplatnění po absolvování maturitní zkoušky. Předměty jako dějiny výtvarné kultury, písmo a figurální tvorba, výtvarná tvorba, multimediální technologie, design, digitální fotografie a animace, management a marketing, tvorba a správa webových stránek a další související témata studenty baví. V průběhu studia si zároveň vyzkouší práci v opravdové cestovní kanceláři ARCUS.

Moderní škola se vším všudy

Střední škola cestovního ruchu ARCUS využívá vstupní docházkový systém pro snadnou kontrolu příchodu a odchodu žáků. Disponuje moderními učebnami se špičkovým vybavením (mimo jiné i učebnou s Apple iMacy), nabízí studentům zázemí klubovny a nově zařízeného ateliéru, a to i pro mimoškolní aktivity.

Chcete se o oboru Multimediální tvorba dozvědět více? Informace pro uchazeče najdete na multimedialnitvorba.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.