Podnikání

Najděte si lepší kancelář a optimalizujte své náklady

Nevyhovují vám dispozice stávající kanceláře a poohlížíte se po něčem větším? Rádi byste své kancelářské prostory přesunuli do atraktivnější lokality, ale nedaří se vám najít vhodnou alternativu? Volných kanceláří k pronájmu není nedostatek, ovšem vybrat takovou, která by splňovala všechny vaše požadavky a zároveň příliš nezatížila firemní rozpočet, je kumšt. Neztrácejte proto čas a využijte služby někoho, kdo se problematice věnuje téměř sto let. Nežertujeme, společnost Cushman & Wakefield totiž funguje již od roku 1917 a v současné době disponuje téměř 250 kancelářemi v 60 zemích světa. V České republice nabízí poradenství v oblasti komerčních realit od roku 1993 a nabízí efektivní řešení nejen pro majitele nemovitostí a nájemce, ale i investory.

Komplexní služby zahrnují vše, co souvisí s koupí, prodejem, pronájmem, správou nebo financováním nemovitosti a vám tak odpadnou nejen starosti s hledáním nové kanceláře, ale i s případným prodejem té stávající. Najít vhodný pronájem kanceláře je přitom jednodušší než jste si možná mysleli. Vhodné prostory lze velmi rychle vyhledat přímo na webu czech-office.cz – pomocí filtrace vyberete parametry a cílovou lokalitu a obratem se vám zobrazí kanceláře k pronájmu, které jsou aktuálně k dispozici. Poté stačí kontaktovat zprostředkovatele, který vás provede zbytkem celého procesu.

Díky Cushman & Wakefield je pronájem kanceláří opravdu snadný a ušetří vám spoustu drahocenného času, starostí i peněz. Využijte poradenství od specialistů s dlouholetou praxí a optimalizujte své náklady!

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.