Podnikání

Nákupu použitých strojů od StaTech se bát nemusíte

Potřebujete vlastní pracovní plošinu a pronájem nepřipadá v úvahu? Využíváte-li ji tak často, že se vám ji nevyplatí pronajímat, ale zároveň nechcete firemní rozpočet zatěžovat investicí do nového stroje, kupte si ji v bazaru. Předsudky stranou, v případě bazarové techniky, kterou nabízí jeden ze strategických partnerů výrobce plošin Genie, společnost StaTech, totiž rozhodně nešlápněte vedle.

StaTech působí na českém trhu téměř deset let a nabízí široké spektrum nových i použitých strojů. Nutno podotknout, že bazarové plošiny si, co se technického stavu týče, v ničem nezadají s těmi novými. Pokud jste v souvislosti s nákupem starší plošiny obávali vysokých investic do oprav a údržby, můžete být v klidu. Servisní technici se o použité stroje náležitě starají a všechny prochází pravidelnými prohlídkami, které jsou samozřejmě náležitě zdokumentovány. Staří nabízených strojů nepřekračuje pět let a všechny jsou v perfektním technickém stavu.

Prodejem použitých strojů ovšem služby nekončí. StaTech prodává i zbrusu nové plošiny, vysokozdvižné vozíky a manipulátory a nabízí jejich krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Pokud se v technice nevyznáte a nejste si jistí, která plošina je pro vaše účely nejvhodnější, nebojte se využít odborné poradenství – je zcela zdarma. Vaši pracovníci mohou být proškoleni v novém školícím středisku a to nejen v rámci běžného provozu, ale i základní údržby plošiny.

Aktuální nabídku plošin a další důležité informace najdete na webu statech.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.