Finance

Nakupujte na správném místě

Lidl patří k nejpopulárnějším obchodním řetězcům u nás a opakovaně se umísťuje na předních místech soutěže Obchodních roku, v jehož letošním ročníku můžete pro svého oblíbeného obchodníka hlasovat i právě v těchto týdnech. Poslední velkou inovací v nabídce Lidlu bylo zářijové spuštění vlastního e-shopu se spotřebním zbožím, kde mohou jeho zákazníci nakupovat online z tepla domova módy pro děti i dospělé, či věci pro dům, byt i zahradu. A navíc jim při nákupu nad 1000 Kč bude jejich nákup dovezen až domů zcela zdarma. Pokud dáváte přednost nákupům v kamenných obchodech, zkuste se podívat na aktuální nabídku Lidlu. Můžete si vybrat třeba některou z halloweenských specialit pro děti, nebo koupit masku či výzdobu pro tento stále populárnější svátek. Pokud už přemýšlíte o předvánočním nákupu, v akční nabídce je také celá řada úklidových pomocníků značky W5. Pochutnat si můžete například na některém z vynikajících sýrů v rámci týdne evropských sýrových specialit, čerstvých rybách nebo krůtích prsou za skvělé ceny.

Řetězec obchodů s oděvy Takko dnes už najdete v řadě českých měst. Jsou součástí nadnárodní firmy, která oděvy a doplňky prodává už v 16 evropských zemích. Podle průzkumu agentury Nielsen Admosphere pro Retailek se jedná o čtvrtý nejoblíbenější oděvní řetězec u nás se spontánní znalostí značky 22 % (průzkum mezi internetovými uživateli staršími 15 let v roce 2017). Své kolekce Takko představuje stylově, na módní přehlídce s kolekcí Takko podzim/zima 2017 letos v květnu nové modely předváděla například ex-miss ČR Aneta Vignerová. V aktuálním letáku Takko platném od 9. listopadu najdete zajímavé kousky pro každou party v rámci kampaně Třpytivá sezóna. Blůzy a trička se třpytkami či perličkami, nebo černé sametové šaty či topy a blůzy s krajkami mohou ozvláštnit i jinak standardní džíny či sukně. Ale vyberou si i zákazníci, kteří hledají spíše něco do sychravého podzimního počasí.

Značka Tchibo už dávno neznamená jen dobrou kávu, ale také širokou nabídku oblečení, nábytku, hraček a dalších výrobků pro všechny členy domácnosti. Tchibo také kombinuje kamenné prodejny a e-shop a v online prodejích módy patří mezi vůbec největší u nás. Na českém trhu je e-shop Tchibo už od roku 2008, kamenné prodejny tu značka má už dokonce 26 let. Tchibo je známé nejen svými akčními nabídkami a propracovaným systémem péče o své zákazníky, ale také širokým sortimentem. Aktuální leták Tchibo je hlavně ve znamení sportovní módy pro chladné dny, včetně větruvzdorných bund, či funkčního a zatepleného prádla. Najdete tu také sportovní elegantní bundy, kabáty a mikiny pro muže i ženy.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.