Podnikání

Nastartujte své podnikání bez zbytečných starostí

Chcete podnikat, ale nejste si jistí, zda si poradíte se založením vlastní firmy? Založení společnosti s.r.o. provází celá řada administrativních úkonů, které mohou start podnikatelské činnosti výrazně prodloužit. Pro laika, který nemá s procesem žádné zkušenosti, je proto mnohem efektivnější, když vyhledá odbornou pomoc. Nezdržujte se proto s papírováním a obcházením úřadů, vsaďte na Kancelářské centrum Praha a ušetříte nejen spoustu času a nervů, ale i peněz. Kromě toho můžete doslova za pár drobných získat i sídlo firmy v Praze.

Kancelářské centrum Praha nabízí založení společnosti s.r.o. a kompletní administrativní podporu startu vaší podnikatelské činnosti. Nejen, že za vás vyřídí všechny formality, ale zajistí vám i účetnictví, poradenství a reklamní služby. Budete se tak moct starat jen o to nejdůležitější – samotné podnikání.

Nechcete skládat základní kapitál? Kupte si společnost, která již funguje!

Nedisponuje-li dostatkem finančních prostředků, které jsou pro založení firmy nezbytné (u s.r.o. činí základní kapitál 200.000 Kč), sáhněte po ready made. U předpřipravené společnosti byl základní kapitál složen a můžete se tak stát jednatelem již do několika hodin. Žádné průtahy a otravné vyřizování se v tomto případě nekoná.

Ušetřete za kanceláře a získejte atraktivní adresu v hlavním městě

Neméně zajímavá je i virtuální kancelář Praha, která je vhodná pro všechny, kteří nepotřebují fyzické kancelářské prostory a rádi by maximálně optimalizovali náklady. Sídlo firmy v Praze vás nebude stát více než několik set korun měsíčně (v závislosti na lokalitě) a navíc zapůsobí na vaše klienty a obchodní partnery. Kromě toho se vyhnete častým kontrolám úřadů, které hrozí společnostem se sídlem v menším městě.

Kancelářské centrum Praha toho nabízí mnohem více. O aktuální nabídce služeb a cenovém rozpětí se si můžete přečíst na webu kancelarske-centrum.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.