Podnikání

Nebojte se s.r.o.

Láká vás s.r.o. jako forma podnikání, ale bojíte se, že celou záležitost nezvládnete vyřídit? Díky možnosti nechat si založit s.r.o. na míru či koupit předpřipravenou ready made společnost, tyto problémy odpadají. Co všechno může ready made a s.r.o. Nabídnout? Je to především jistota, že se stanete jednatelem již do pár dní (v případě ready made prakticky okamžitě) a všechna administrativa bude naprosto v pořádku.

V případě, že nemáte čas a ani chuť běhat po úřadech, jsou pro vás tyto formy založení s.r.o. ideálním řešením. Ready made společnosti mají navíc splacený základní kapitál, takže se nemusíte starat o to, kde seženete 200 000. I tato částka může být pro začínajícího podnikatele příliš velkou zátěží, která ho může od této formy podnikání odradit. Navíc získáte společnost s historií, což také není k zahození. Celá řada klientů jistě uvítá, že jim nabídne spolupráci společnost, která je už nějakou dobu v obchodním rejstříku a nikoliv „rychlokvaška“, o které ještě před pár týdny nebylo slechu ani dechu.

Založení s.r.o. Je také velmi snadné, ale budete potřebovat základní kapitál. Budete však mít jistotu, že kupujete nezadluženou společnost, což hrozí v případě nákupu ready made společnosti. Navíc nebudete muset přepisovat některé údaje o společnosti, jako u ready made.

Pokud jste se již napevno rozhodli, že si společnost s ručením omezeným zvolíte jakožto formu podnikání, vyberte si za svého partnera FIRMIN s.r.o.. Budete mít jistotu stabilního zázemí a pevných smluvních podmínek. FIRMIN nabízí ready made společnosti, založení nové společnosti, ale také možnost virtuální kanceláře. I vy můžete mít sídlo společnosti v hlavním městě a předejít tak problémům s inspekcí a zároveň budit ve vašich klientech atraktivní dojem.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.