Zajímavosti

Nečekejte na to, až vám konkurence ukradne nápad a nechte si své vynálezy patentovat!

Zdá se vám, že se konkurence snaží napodobit váš unikátní projekt? Nespoléhejte se na to, že klienti sami poznají, kdo jim nabídne skutečnou kvalitu a nechte si své dílo patentovat. Jedině patent zaručí vaše výsadní právo k průmyslovému využití a to nejen v České republice, ale i v zahraničí. Lze uplatnit na nové vynálezy, které nejsou součástí stavu techniky, která byla zveřejněna ještě před tím, než byl patent přihlášen. Jakožto majitel patentu budete moct výrobek nejen vyrábět, ale samozřejmě získáte také právo na převedení licence na někoho jiného.

Všechno však patentovat nelze…

V některých případech se však na patenty spoléhat nemůžeme. Patentová kancelář vám nepomůže v případě objevů, vědeckých teorií, matematických metod, it aplikací, vykonávání duševní činnost či s pouhou vnější úpravou výrobku. Na nehmotné výsledky procesu lidské tvořivosti se vztahuje právo duševního vlastnictví, jehož hodnota jde bohužel určit velmi těžce.

Poraďte se s odborníky!

Problematika patentů a práva duševního vlastnictví je ve skutečnosti ještě komplikovanější a právě proto se vyplatí vsadit na renomovanou advokátní kancelář, která vám pomůže i ve velmi specifických případech. O žádné nevíte? Obraťte se na společnost Korejzová & Spol., která nabízí komplexní právní služby v oblasti duševních i průmyslových práv. Tým zkušených advokátů, patentových zástupců a technických expertů vám poskytne komplexní právní pomoc a to nejen v rámci České republiky, ale i v zahraničí, prostřednictvím externích spolupracovníků. Více na korejzova.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.