Podnikání

Nedopusťte, aby se zboží během cesty k zákazníkovi poškodilo a pošlete ho v kvalitní kartonové krabici

E-shopaři s letitou praxí v oboru už to vědí a ti začínající to teprve brzy zjistí. Kvalitní obalové materiály jsou vzhledem k nepříliš šetrné manipulaci ze strany pošty a dalších dopravců alfou a omegou úspěchu. Příjemná cena zboží a prozákaznický přístup jsou jednoznačně plus, ale pokud vaše zboží nedorazí na místo určení v pořádku, zákazník vás svému okolí pravděpodobně nedoporučí. Co na tom, že se k balíčku špatně choval dopravce a ne vy – měli jste přece zajistit kvalitní obal.

Dostatečně kvalitní a přitom ekonomické balení, to je sen každého prodejce. A nechcete-li cenu zboží kvůli drahému obalovému materiálu navyšovat ani vy a zároveň nehodláte dělat kompromisy vůči jeho kvalitě, vsaďte na starý dobrý karton.

Z kartonu se vyrábí široké spektrum obalových materiálů všech velikostí a v závislosti na typu zboží můžete sáhnout po krabicích nebo obálkách. Nemáte jasno v tom, se kterým zbožím jednotlivé typy zkombinovat?

  • Třívrstvé kartonové krabice se hodí pro uskladnění nebo přepravu odolnějšího zboží
  • Pětivrstvé kartonové krabice jsou velmi pevné a hodí se pro uskladnění křehčích a těžkých předmětů
  • Kartonové obálky jsou určeny k zasílání menších předmětů jako dokumenty, textilie, datové nosiče apod.

Všechny zmíněné typy obalových materiálů z kartonu můžete zakoupit u specializovaného prodejce v e-shopu www.centrum-krabice.cz. Společnost Komplexmat s.r.o. se prodejem zabývá již od roku 2004 a disponuje vlastní kartonážní linkou. Nabízí také speciální archivační, klopové, stěhovací a výsekové krabice, krabice na palety, krabice s víkem a jiné méně standardní obalové a archivační materiály. V uceleném sortimentu najdete také kartonové obálky, proložky a výplně a doplňkové obalové pomůcky (balící papíry, lepící pásky, fólie, sáčky…).

A pokud nabízený sortiment nevyhovuje vašim specifickým požadavkům, můžete využít řešení na míru. Velmi nízké ceny, skvělá komunikace a rychlá expedice je samozřejmostí.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.