Podnikání

Neházejte e-shopy zdarma do jednoho pytle – ekošík je mnohem lepší!

Podnikání je jen tak složité, jak si ho sami uděláte. Pokud jste doposud přehlíželi možnosti internetu a snažíte se naskočit do jedoucího vlaku, stále máte šanci zapadnout mezi špičku. Ještě předtím, než začnete prodávat, ovšem budete muset vyřešit menší dilema – volbu vhodného e-shopového rozhraní. Nechcete-li do e-shopu investovat desítky nebo stovky tisíc (minimálně do doby, než to bude nezbytně nutné), můžete sáhnout po některém ze systémů, které jsou k dispozici zcela zdarma. Odmítáte-li je kvůli omezeným funkcím a nevhodnému uživatelskému rozhraní, máme pro vás skvělou zprávu. Zkuste ekosik.cz a změníte názor…

Služba, která je známá jako eshop zdarma, je velmi oblíbená a nabízí ji poměrně dost provozovatelů. A téměř všechny internetové obchody, které jsou zdarma, mají něco společného – nevydělávají… Důvodů je hned několik a zmínili jsme je již v úvodu. Jde o poloamatérská řešení, které odrazují od nákupu nepěkným grafickým rozhraním a navíc je není možné rozšířit o pokročilé moduly.

Ekosik.cz je jiný. Jeho základní verze je zcela zdarma a obsahuje funkce, za které u konkurence zaplatíte nemalou částku. Můžete si ho zřídit na doméně 3. nebo 2. řádu a vystavit v něm libovolný počet produktů. Omezení se netýkají ani obrázků, kategorií, stránek nebo administrátorů – zkrátka ničeho, co by mohlo ovlivnit jeho provoz.

O intuitivní a přitažlivé rozhraní se postaral známý grafik Petr Široký alias Lefiath, což je samo o sobě zárukou kvality. Měli bychom však zmínit i možnosti pokročilé optimalizace pro vyhledávače, podporu spousty platebních metod, sdílení na sociálních sítích, statistiky a mapování uživatelů, podporu Google Analycs či XML výstupy pro srovnávače cen. Ani tím výčet funkcí, které jsou obsaženy již v základu, nekončí. O dalších přednostech služby si můžete přečíst na webu ekosik.cz.

A proč se zmiňujeme o základní verzi? Pro náročné uživatele jsou připraveny i individuální služby. Týkají se nejen grafických úprav, ale také marketingu a dalších oborů, ve kterých se bez odborné pomoci neobejdete. Tedy v případě, že to s podnikáním na internetu myslíte vážně…

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.