Internet

Nemáte desítky tisíc na server? Sáhněte po cloudu od Microsoftu

Dnes již legendární textový procesor Word či tabulkový kalkulátor Excel využijeme čas od času všichni. Aplikace z kancelářského balíku Microsoft Office jsou nedílnou součástí většiny osobních i firemních PC a to již od 24. srpna 1995, kdy společnost Microsoft uvedl do prodeje první verzi Microsoft Office 95. Od té doby uteklo již hodně vody a software doznal celé řady vylepšení. Nejnovější Office 2013 sice prvotinu v mnoha ohledech připomíná, ovšem necelých sedmnáct let vylepšování a vývoje je znát ve všech ohledech. Microsoft jde navíc vstříc pestrému spektru uživatelů a nabízí Office hned v několika edicích a to pro studenty, domácnosti a firmy. Nově můžeme využívat i řešení Office 365 postavené na stále oblíbenější technologii cloud computing.

Microsoft Office 365

Jak by se vám líbilo využívat software Office na jakémkoliv zařízení s podporou Active Sync a přístupem na internet? Předplacená služba Microsoft Office 365 to umožňuje a zahrnuje široké spektrum služeb, které vám usnadní každodenní práci a ušetří spoustu nákladů, které byste museli vynaložit za vlastní server. Zahrnuje sdílení dokumentů, kalendáře a kontaktů, služby pro firemní intranet a extranet, audio/video konference, prezentace či profesionální e-mail,

Mezi největší výhody Office 365 tedy nepatří jen okamžitý přístup k aplikací, ale také to, že se obejdete bez asistence IT techniků. Není třeba nic instalovat, všechny služby běží přímo na serveru od Microsoftu. Vy platíte pouze měsíční poplatky a to jen za aplikace, pro které najdete využití. Microsoft navíc garantuje 100% zabezpečení ukládaných dat a 99,9% dostupnost služeb.

Cloudové řešení od Microsoftu je ideální alternativou k nákupu serveru a ušetříte díky němu více než polovinu nákladů. Vyhnete se nejen nákupu velmi drahého hardware, ale zároveň ušetříte i vysoké částky za provoz.

Ještě větší úspory díky Artex

Společnost Artex se již od roku 1997 poskytuje služby po malé a střední podniky, které omrzelo věčné zápolení technikou a chtějí se naplno věnovat vlastnímu podnikání. Nový cloud od Microsoftu je proto nezbytnou součástí portfolia služeb a je k mání za velmi nízké ceny. Artex navíc nabízí i konzultace Office 365 a základní nastavení balíčku zcela ZDARMA. Pokud stále váháte, není nic jednoduššího, než ho bezplatně vyzkoušet. Noví zákazníci dostanou dárek v podobě tří hodin libovolné servisní činnosti. Další informace najdete přímo na webových stránkách ms-office-365.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.