Zajímavosti

Nemáte peníze na vlastní e-shop? Můžete si ho i pronajmout

Internet je skvělým místem pro podnikání a to ví velmi dobře jak všichni živnostníci, tak jednatelé velkých společností. Podnikat na internetu se zkrátka vyplácí, ale musíte vědět, jak na to. Mnoho prodejců již zcela přesunulo své kamenné obchody do virtuálního prostředí na internetu. A další se stále ještě rozhodují. Jste ve stejné situaci? Poradíme Vám, jak na to.

 

Vlastní e-shopové řešení je pro mnoho podnikatelů (zejména těch začínajících) finančně velmi nákladná záležitost. Pokud jste se rozhodli začít provozovat eshop, může pro Vás být výhodnější alternativou jeho pronájem. Pronájem eshopu se dá pořídit od 190,- za měsíc a jedná se o téměř plnohodnotné řešení. Pronajatý e-shop je tedy mnohem levnější řešení a můžete díky němu zjistit, zda se Vám ve Vašem oboru vůbec do budoucna povede. Pokud bude Váš internetový obchod generovat vysoké zisky, pak můžete začít uvažovat o vlastním řešení. To Vás však mnohdy vyjde na desítky tisíc korun.

 

Pronajatý eshop si můžete často zdarma vyzkoušet a to i na 15 dní. To je dostatečně dlouhá doba, abyste poznali, zda je pro Vás i Vaše klienty rozhraní eshopu intuitivní a dobře se Vám s ním pracuje.

 

Nezapomínejte na kvalitní webdesign. Mnoho uživatelů ihned opustí internetový obchod, který se jim nezamlouvá graficky a proto je dobré nechat si udělat vlastní design na míru. Řekněte sami, nenakupuje se v pěkných eshopech lépe i Vám?

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.