Internet

Snižte firemní náklady pomocí neomezeného tarifu

Přemýšlíte nad tím, jak snížit náklady za volání a doposud jste preferovali internetovou telefonii? Internet je bezesporu perfektní komunikační nástroj, ale klasické volání je přesto v určitých situacích nenahraditelné a to zejména v terénu. Pravděpodobně jste proto napjatě sledovali situaci kolem neomezených tarifů, které mobilní operátoři před několika měsíci zařadili do své nabídky. Pokud jste se ovšem zatím k žádnému z nich neupsali, udělali jste dobře. Brzy se bude konat další revoluce, která posune neomezené volání na další úroveň.

Mobilní operátoři sice již v minulosti nabízeli poměrně výhodné firemní tarify, ale přesto šlo o dost omezené „neomezené volání“. Za lákavým názvem se skrýval limitovaný počet volných minut a vysoká cena tarifů. V žádném případě volání zdarma. Nové neomezené tarify na tom jsou o něco lépe, ale stále to není ono. Hledáte-li tarif, který je skutečně neomezený a navíc zdarma, můžete ho dostat v rámci klubu Neomezeně. Členství je spojeno i s dalšími výhodami a neomezené volání bude jen jedním z mnoha benefitů.

Přesné informace o podmínkách zatím k dispozici nejsou a tak vám nezbude, než sledovat oficiální Facebookový profil a nebo se registrovat přímo na webu Neomezeně.cz. Klub Neomezeně nabídne členům příležitost i k neomezenému výdělku na internetu. Zřejmě půjde o zajímavý affiliate program, ale i na něj si budeme muset počkat. Neomezený tarif a pohodlné vydělávání na internetu jsou pádnými argumenty k tomu, abyste se do projektu zapojili i vy. Jakmile se dozvíme něco bližšího, budeme vás neprodleně informovat.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.