Marketing

Neomezený affiliate – již brzy se ho budete moct zůčastnit i vy

Přemýšlíte nad novými možnostmi monetizace svých webových projektů, nebo byste rádi vyzkoušeli něco jiného a vydělali slušný balík? Podnikatelům, kteří se zabývají online byznysem, není třeba affiliate marketing představovat, ale pro ty ostatní, kteří podnikají na sítí teprve krátce, jsme se rozhodli přinést menší osvětu. A kromě toho i jeden konkrétní a v blízké budoucnosti velmi žhavý tip.

Oboustranně výhodné partnerství

Affiliate marketing na českém internetu zažívá v posledních letech obrovský boom a to především proto, protože je výhodný pro obě strany. V podstatě jde o propagaci zboží nebo služeb třetí strany, na základě jejichž prodeje partner inkasuje provize. Affiliate systém lze využít na cokoliv a předmětem vašeho podnikání se mohou stát pilulky na zvětšení penisu nebo studium MBA. Stačí přivést koncové zákazníky přes unikátní refferal link a zinkasovat provize. Nemusíte disponovat vlastním zbožím a dokonce ani neposkytovat žádné služby. Jednoduše přeprodáváte kvalitní produkty od svých partnerů. Zdá se vám to jednoduché?

Vydělat peníze na affiliate lze poměrně jednoduše. Záleží na vašich marketingových znalostech a dovednostech. A samozřejmě důvtipu. Neméně důležitý je i výběr vhodného partnerského programu. Na jeden skutečně zajímavý jsme nedávno narazili a rádi se o něj s vámi podělíme.

Vydělávejte na neomezených tarifech i vy

Se zbrusu novým affiliate přichází Klub NEOMEZENĚ.cz, jehož členové budou moct využívat velmi výhodné neomezené volání a další užitečné služby. Na oficiálním webu se sice žádné konkrétní informace nedočtete a budete si muset chvíli počkat, ale podle všeho půjde o jeden z nejzajímavějších provizních programů vůbec. Zájem o tarify, díky kterým můžeme volat neomezeně, je obrovský a stejně tak i potenciál celého programu. Spuštění bude co nevidět a určitě vás o něm budeme informovat.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.