Marketing

Nepodceňujte sílu offline reklamy. Nechte si vytisknout letáky, vyplatí se to!

To je pořád samé SEO a PPC reklama, sociální sítě, weby… a často se zapomíná na „starou dobrou“ propagaci zboží a služeb v reálném světě. Offline reklama se přitom stále vyplatí a je dobré ji čas od času využít i přesto, že stále více lidí hledí spíše na displej svého mobilního telefonu než kolem sebe. K „must have“ patří letáky – stačí je rozdat na příhodném místě…

Možná jste opačného názoru, ale letákům rozhodně neodzvonilo. Pořád jde o efektivní formu reklamy, která nabízí množství zajímavých výhod. Následující argumenty vás pravděpodobně přesvědčí.

Zacílení – pomocí letáků můžete oslovit cílovou skupinu. Například se chystáte otevřít nový bar – letáky rozdáte poblíž daného místa.

Přímý kontakt s lidmi – budete-li lidem letáky rozdávat, získáte jedinečnou příležitost s nimi navázat osobní kontakt. Oslovíte je a s trochou štěstí přimějete k nákupu. Letáky jsou mnohem osobnější než online bannery!

Lákavá sleva – součástí letáku může být slevový kupon. Lidé je milují a velmi často využívají. Když leták doplníte slevou, výrazně zvýšíte šanci na úspěch.

Spousta informací na jednom místě – letáky jsou poměrně kompaktní, ale přesto nabízí dostatek prostoru pro důležité informace. Mohou obsahovat mapku místa, reklamu sponzorů a mnoho dalších věcí.

Kde vám letáky vytisknou levně a rychle?

Shrnuto a podtrženo, letáky představují skvělou možnost, jak doplnit marketingový mix o atraktivní offline prvek. Výroba letáků přitom není nákladná – obraťte se na odborníky z Výhodného TISKU a budete je mít k dispozici obratem (v případě expresního tisku dokonce do 24 hodin) a přitom velmi levně.

Letáky si lze objednat kdykoliv online na www.vyhodnytisk.cz. Zadání je velmi snadné a je jen na vás, zda využijete vlastní návrh, nebo si necháte leták navrhnout profi grafikem.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.