Podnikání

Nešetřete na obalu, nemusí se to vyplatit

Provozujete internetový obchod a každý den expedujete větší počet balíků se zbožím a obálek? Balíte své zboží svědomitě a používáte kvalitní obaly, nebo jej vložíte do krabice, která vypadá, jako by se měla co nevidět rozpadnout? Kvalitu zásilkové krabice byste rozhodně neměli podceňovat, jak je zvykem u mnoha obchodníků. Je celá řada důvodů, proč své zboží balit do kvalitního obalového materiálu a ne pochybně vypadajících krabic, které toho mají hodně za sebou. Šetření na obalových materiálech se nemusí vyplatit.

To, že se snažíte ušetřit na nákladech za obaly ještě neznamená, že musíte své zboží balit do nekvalitních obalů. Vy sami byste nebyli nadšení, kdyby vám objednávka přišla zabalená v polootevřené krabici, která obletěla půlku světa a drží jen silou vůle. Nesmějte se, i v takových obalech posílají někteří obchodníci své zboží klientům. A že se mnohdy nejedná se o malé prodejce.

Kvalitní zásilkové krabice jsou základ. Vaše zboží by mělo na místo určení dorazit v pořádku a bez dobrého obalu se mu to nemusí podařit. Ve snaze ušetřit pár korun tak přijdete o celou zásilku, která se během cesty rozbije a nespokojený klient ji vrátí. Nejen, že přijdete o peníze, ale také o zákazníka. Na ty totiž nekvalitní obaly působí velmi negativně. Nevzhledně zabalené zboží vzbuzuje dojem neprofesionality obchodníka a odrazuje od dalšího nákupu.

Sehnat levné obalové materiály přitom není tak složité. Vyzkoušet můžete krabice, samolepící obálky či obálky z bublinkové folie, s ohledem na expedované zboží. Velmi zajímavé ceny nabízí manutan.cz. Při odběru většího množství ušetříte a ve výsledku pro vás náklady za nákup krabic a obálek nebudou tak zdrcující položkou, jak se na první pohled zdálo. Pamatujte si, že i kvalitní obal dělá obchodníkovi dobré jméno.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.