Finance

Nevíte si rady s hypotékou či jejím refinancováním?

Chcete bydlet ve vlastním, ale stále se vám nedaří ušetřit dostatek financí a jak to tak vypadá, ani se v dohledné době nepodaří? Nechcete-li se do vlastního bytu či domu stěhovat za deset, patnáct let, pravděpodobně vám nezbude, než zažádat o hypotéku. Uděláte-li to nyní, rozhodně neprohloupíte. Úrokové sazby jsou na minimu a čerpat hypotéční úvěr se tak vyplatí jako nikdy předtím. Pokud se finančním trhu nevyznáte, neukvapujte výběr hypotéční banky a poraďte se s někým, kdo hypotékám opravdu rozumí.

Vypočítejte si rozdíly na speciální kalkulačce

Vzhledem k obrovskému počtu bank a jimi nabízených úvěrů, může lak snadno šlápnout vedle a vybrat si hypotéku, která není tak výhodná jako konkurenční produkty. Stačí přitom tak málo – k rychlému porovnání hypotéky vám skvěle poslouží aplikace, kterou obvykle najdete pod názvem hypotéka kalkulačka.

Skvělá doba pro novou hypotéku i její refinancování

Hypotéka kalkulačka vám na základě zadaných údajů vyhodí přesné srovnání jednotlivých produktů a vy tak okamžitě poznáte, kolik můžete ušetřit. Využít se ji vyplatí i v případě refinancování hypotéky. I na tu je, mimochodem, perfektní doba. Blížíte-li se ke konci období fixace, nečekejte a začněte se zajímat o úrokové sazby ostatních úvěrů. Na 99 % vám některá z ostatních bank nabídne mnohem lepší podmínky než jaké využíváte nyní.

Vsaďte na pomoc FBO, která je zdarma

Pokud jste se v tom zamotali a stále vám není jasné, jak vybrat hypotéku, aby byla nejvýhodnější, obraťte se na FBO.cz. Finanční Broker Online pro vás najde nejlepší produkt na trhu, poradí vám s refinancováním a zvládne za vás veškerou administrativu. To vše zcela zdarma a mnohem rychleji, než byste to bez odborných znalostí zvládli vy.

Tip na závěr: Chcete si vydělat peníze? Pokud se vám podaří přesvědčit někoho známého, aby si prostřednictvím FBO zažádal o hypotéku, dostanete jako zprostředkovatel 10.000 Kč.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.