Internet

Nevoní vám stávající zaměstnání? Najdeme vám lepší!

Některým z nás stačí ke spokojenosti teplá večeře, jiní se neobejdou bez luxusního auta v garáži. Nikdo však nemůže být opravdu šťastný, dokud bude chodit do práce z nechutí. V zaměstnání trávíme až příliš mnoho času na to, abychom mohli nad monotónní pracovní náplní mávnout rukou. Pokud se i vy neustále sledujete hodinky a odpočítáváte čas do konce pracovní doby, pravděpodobně byste měli začít uvažovat nad změnou. Copak jste nikdy nesnily o tom, že budete dělat něco, co vás alespoň do jisté míry naplňuje? Přestaňte se spoléhat na to, že vám vysněná práce spadne do klína a vydejte se ji hledat sami.

Vypněte Facebook a pusťte se do hledání perspektivního zaměstnání

Hledání lepšího zaměstnání přitom není tak složité, jak by se mohlo na první pohled zdát. Nenechte se ovlivnit statistikami a pesimistickými články, podle kterých je práce nedostatek. Ne nadarmo se říká, že kdo pracovat chce, práci si vždy najde a skvělým příkladem je pestrá nabídka volných pracovních pozic na portálu rejstrikprace.cz. Ten jsme si nevybrali náhodou – zaujal nás nejen počtem atraktivních nabídek, ale také velmi jednoduchým a intuitivním rozhraním, které hledání práce výrazně urychluje. Na webu nenajdete žádné zbytečnosti, které by odváděli vaši pozornost a můžete se proto plně věnovat inzerátům. Ty jsou rozděleny podle regionů i oboru a obsahují podrobné informace o náplni pracovní pozice, požadavcích ze strany zaměstnavatele, datum plánovaného nástupu a samozřejmě i přímé kontaktní údaje. Volná pracovní místa jsou označena jako aktivní a lehce je tak rozlišíte od těch, která již byla obsazena.

Pro ty, kteří mají obavy z pohovoru, jsou připraveny články s užitečnými informacemi a tipy. Momentálně si můžete přečíst o tom, jak se vhodně obléci na pohovor, ale již brzy se můžete těšit na další „recepty“, díky kterým vám bude vytoužená práce ještě blíž.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.