Podnikání

Nevšední firemní akce – stmelte kolektiv a pořádně se pobavte

Zdá se vám, že to ve vaší firmě příliš neklape? Efektivita práce závisí na mnoha faktorech, při čemž podstatnou roli hraje i týmová práce. To, že máte kolem sebe profesionály a odborníky na slovo vzaté, ještě není zárukou stoprocentního výsledku. Rivalita a neosobní vztahy mohou být pro každý projekt, potažmo celkový běh společnosti, likvidační. Naštěstí pro nás existuje celá řada kurzů, kde se mohou zaměstnanci učit týmové spolupráci a naučit se kooperovat se svými spolupracovníky. Nudná školení však nejsou zárukou, že se kolektiv skutečně stmelí. Spojte příjemné s užitečným a uspořádejte pro své kolegy firemní akci. Takovou, na kterou do smrti nezapomenou a budou na ni vzpomínat pokaždé, když vstoupí do kanceláře.

Šikland – ideální místo pro teambuilding

Zapomeňte na nudné a samoúčelné firemní večírky v kanceláři či baru a pozvěte své podřízené/kolegy do Šiklandu. Populární westernové městečko je totiž vhodným místem nejen pro školní a rodinné výlety, ale i nezapomenutelné firemní akce. Tým profesionálů pro vás připraví tématický víkend, který si užijete plnými doušky. Program firemní akce vám specialisté připraví na míru a to tak, aby plně odpovídal charakteru vaší firmy. K dokonalé atmosféře přispěje půjčovna kostýmů, ve které najdete stylové oblečení pro vás i vaše spolupracovníky. A že je z čeho vybírat! Mezi nejpopulárnější témata patří Mafie, Hawai, Mexico, ale i Zabíjačka.

Nudit se určitě nebudete

Šikland nabízí dokonalé zázemí pro relaxaci a je jen na vás, zda využijete potenciál firemní akce naplno. Máte rádi sport? V tom případě na vás čeká multifunkční sportoviště, kde můžete změřit síly s vašimi kolegy. Tedy v poklidném tempu a přátelském duchu, jak se na firemní akci sluší a patří. Pro milovníky relaxace je připravena vířivka, solárium a zkušený masér. Po firemní akci v Šiklandu to bude ve vaší firmě vypadat úplně jinak.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.