Účetnictví

Neztrácejte čas něčím, co za vás někdo jiný udělá lépe a vsaďte na profesionální účetní firmu

Kdo má na starosti vedení vašeho účetnictví? Spousta živnostníků i firem si ve snaze ušetřit vede účetnictví svépomocí, ale v konečném propočtu je to přesně naopak. Mnozí podnikatelé netuší o daňových úsporách, které mohou ze zákona čerpat a zbytečně přichází o peníze. Dalším důvodem, proč oslovit profesionální účetní je fakt, že se pravidelně účastní školení a získávají přehled v legislativních změnách. Skutečně máte dost času na studium zákonů? Nechcete se raději věnovat tomu, co je pro vás mnohem důležitější – vlastnímu podnikání? V případě kladné odpovědi nepřestávejte číst.

Vedení účetnictví Praha

Investice do renomované účetní firmy se mnohonásobně vrátí, což je pádným argumentem k tomu, proč oslovit UDMPP.cz, která nabízí vedení účetnictví pro malé, střední i velké firmy. Mezi významné klienty patří i Air Telecom nebo Dveře Praha. Společnost klade důraz na zájmy klientů a snaží se o maximální možnou daňovou úsporu, to vše podle účetních standardů a dalších navazujících předpisů. Díky daňovému poradenství můžete ušetřit více než jste si možná doposud mysleli. Přidělený daňový poradce vám navrhne efektivní vedení účetnictví a zpracuje auditovanou účetní závěrku.

Zpracování mezd Praha

UDMPP.cz se neomezuje pouze na vedení účetnictví a zpracování daní, ale nabízí také zpracování mezd. I tato činnost zabere příliš mnoho drahocenného času a spoustu odborných znalostí. Jedině tak dosáhnete jejich optimalizace a zároveň neporušíte platné normy. Ani v tomto případě nebudete litovat, že jste kvalitní a diskrétní mzdové účetnictví využili.

Nezáleží na tom, zda podnikáte jako OSVČ nebo řídíte velkou firmu – vždy se vám dostane individuálního přístupu s důrazem na co nejlepší výsledek. Na UDMPP.cz najdete další podrobnosti i aktuální ceník.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.