Marketing

Nový rok: Perfektní marketingová příležitost, kterou byste neměli promeškat

Rok 2015 je „na spadnutí“ a vy byste neměli promeškat jedinečnou marketingovou příležitost. Chopte se svého seznamu klientů a obchodních partnerů a pusťte se do toho. Dejte jim najevo svou náklonnost prostřednictvím vhodně zvolených reklamních předmětů. Přichází ideální čas na rozdávání novoročních přání, diářů a kalendářů!

Kalendář 2015V posledních letech jsou trendy digitální novoroční přání, ale ruku na srdce – novoročenky 2015 v tištěné podobně jsou mnohem lepší. Rozešlete-li e-maily, dost možná je příjemci ani neotevřou. Klasická novoročenka je „jistota“. V případě opravdu stylového PF máte šanci, že si ji dotyčný vystaví. A když už nic jiného, uděláte ostatním radost a připomenete se.

Novoročenkou to ale teprve začíná. Hledáte-li opravdu efektivní marketingovou zbraň, sáhněte po těžším kalibru – co takhle diáře, kalendáře a notesy 2015. Vzhledem k tomu, že jde o věci každodenní potřeby, bude váš brand neustále na očích. Můžete si je nechat personifikovat na míru. Diáře 2015 lze opatřit logem, případně dovnitř vložit nejrůznější propagační materiály.

Zajímá vás, kde se po reklamních předmětech poohlédnout? Širokou nabídku najdete v e-shopu www.newyear.cz, který provozuje společnost Czech Image Group s.r.o. Historie společnosti sahá až do roku 2000 a již od počátku se specializuje na dovoz a prodej reklamních předmětů, včetně souvisejících služeb (předtisková příprava, reklamní potisk …). Česká firma má bohaté zkušenosti a nabízí kvalitní produkty za velmi nízké ceny. Samozřejmostí je i velmi rychlá realizace a perfektní komunikace.

Novoročenky, diáře a kalendáře 2015 si můžete prohlédnout ve výše zmíněném e-shopu. Czech Image Group zároveň nabízí prodej reklamních předmětů bez potisku již od 1 ks. Kromě zakázkové výroby pro své klienty tak nakoupíte také pěkné kalendáře a diáře pro své blízké.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.