Internet

NWT Mobil nenabízí jen velmi levné volání, ale také internet

Hledáte způsob jak ušetřit za internet? V tom případě vás bude zajímat nabídka nového českého mobilního operátora NWT Mobil (službu provozuje společnost EMEA s.r.o.), který od února 2014 na sítí O2 pokrývá téměř celou ČR. Provozovatel ale rozhodně nepatří mezi nováčky – na telekomunikačním trhu se pohybuje již 11 let.

Mobilní internet

Potřebujete být online na cestách? Můžete si vybrat ze čtyř variant:

malý balíček – 200 MB datový limit, max. rychlost stahování 8 Mbit/s, max. rychlost odesílání 4 Mbit/s. Cena 125 Kč/měsíc.

střední balíček – 1GB datový limit, max. rychlost stahování 8 Mbit/s, max. rychlost odesílání 4 Mbit/s. Cena 250 Kč/měsíc.

velký balíček – 3GB datový limit, max. rychlost stahování 8 Mbit/s, max. rychlost odesílání 4 Mbit/s. Cena 450 Kč/měsíc.

Pro ty, kteří mobilní internet využívají jen občas, jsou určena data bez balíčku (30 MB / den) za jednorázový denní poplatek 30 Kč. Aktivace balíčků je snadná a stačí zavolat na bezplatnou infolinku (800 800 881). Operátor vám mobilní internet aktivuje a o zprovoznění služby se dozvíte SMS nebo e-mailem.

Internet na doma

Internet na doma čítá tři balíčky:

komplet dva – rychlost 2 Mbit, rychlost stahování až 2 Mbit/s, rychlost odesílání až 256 Kbit/s. Cena 399 Kč/měsíc.

komplet dvacet – rychlost 20 Mbit, rychlost stahování až 20 Mbit/s, rychlost odesílání až 2 Mbit/s. Cena 499 Kč/měsíc.

komplet čtyřicet – rychlost 40 Mbit, rychlost stahování až 40 Mbit/s, rychlost odesílání až 2 Mbit/s. Cena 599 Kč/měsíc.

Pozor, pokud již máte pevnou linku, budete platit o 200 Kč méně. Nejlevnější varianta „komplet dva“ vás vyjde na 199 Kč a vysokorychlostní „komplet čtyřicet na 399 Kč měsíčně.

Mobilní operátor NWT Mobil nabízí neméně atraktivní ceny za volání (mobilní, VoIP i pevná linka). Aktuální ceníky a další důležité informace najdete na www.nwtmobil.cz. Neplaťte za telekomunikační služby více, než je doopravdy nutné a začněte si užívat surfování na internetu a volání za super ceny.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.