Finance

Obchodování a stres nejdou dohromady

Pokud se plánujete pustit do obchodování binárních opcí, určitě tak nečiňte, když se na vás všechno valí a vy jste ve velkém stresu. V takové situaci většinou lidé nedělají ta pravá rozhodnutí. Vyčkejte, až se vše uklidní a vy budete schopni vklidu přemýšlet nad tím, co a jak obchodovat, vyberete správné strategie na binární opce. Nicméně, ani vyrovnaná povaha nezaručuje úspěch a vy můžete ztratit vice, než jste původně investovali. Jak se tedy stresu vyvarovat nebo snížit jeho dopady v profesionálním životě?

Nesoustředěnost

Jakmile je člověk pod velkým stresem, přestane se soustředit na klíčové úlohy. Většinou se do takového rozpoložení dostává ve chvíli, kdy chce vyřešit všechny problémy najednou a v konečném důsledku nestihne ani jednu. Vytvořte si seznam a všechny úkoly si do něj vepište. Klidně si je očíslujte podle důležitosti ať víte, na které nesmíte zapomenout.

Opomíjený spánek

Nezapomeňte především na kvalitní spánek v naprostém tichu a tmě. Vypněte si i svůj telefon, počítač a zatáhněte si závěsy. Dokonce i svit z pouliční lampy dokáže znehodnocovat výslednou kvalitu spánku. Pokuste se problémy a potíže nebrat sebou v batohu do domácího prostředí, nechte svůj mozek odpočívat, jen tak ho připravíte na další den.

Stres a váš organismus

Dlouhodobý stres je hlavním spouštěčem celé řady nemocí. Má vliv na špatné odbourávání hormonů, trávení i celý metabolismus. Nepomáhá ani s kardiovaskulárním oběhem. Během stresu trpí prostě celé těle, je to obranná reakce organismu před případným nebezpečím, která se mnohdy spouští zcela zbytečně. Jakmile je člověk ve stresu, tělo přestává vstřebávat živiny z potravy a veškerá krev jde do svalů. Proto se vyvarujte obědů ve stresu, vaše tělo ho nevstřebá a spíše se stane nepříjemnou položkou v žaludku.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.