Podnikání

Objevte kouzlo kanceláří v „zelených“ stavbách

Stále více firem zvyšuje mění místo své dosavadní působnosti a stěhuje se do takzvaných „zelených“ administrativních budov, které na potencionální nájemce působí doslova jako magnet. Není divu, nově vybudované nízkoenergetické stavby nabízí možnost výrazné úspory za poplatky a služby a navíc se pyšní vysokou kvalitou vnitřního životního prostředí. Ta má vliv nejen na klientelu, ale samozřejmě i na zaměstnance, které příjemný interiér motivuje k lepším pracovním výkonům. Dalším důvodem může být pozitivní karma firmy, která se chová odpovědně a šetrně k životnímu prostředí. Ani tím ovšem důvody, proč je o zelené budovy zájem, nekončí.

Výhody kanceláře v zelených budovách

Mít kancelář na dostupném místě a pokud možno v atraktivní lokalitě. Sen, o kterém si spousta firem mohla v minulých letech nechat zdát. Pronájem kanceláří tvořil významnou položku ve firemním rozpočtu a kancelářské prostory ve větších městech a tím spíše na lukrativní adrese, byly často nedosažitelné. Zelené budovy musí, v rámci své certifikace, splňovat hned několik kritérií, jako je snadná dostupnost, ale i zdánlivé maličkosti v podobě stojanů na kola nebo dobíjecích stanic pro automobily na alternativní pohon. Právě ty motivují zaměstnance k využívání ekologičtějšího způsobu dopravy a ještě větší „zelenosti“. Součástí zelených budov je i dostatek parkovacích míst, které jsou pro běžné kancelářské budovy v centru větších měst, zejména pak Prahy, kamenem úrazu.

Zvýšený zájem o kanceláře v zelených budovách vede investory a developery ke značným investicím do nových projektů, díky čemuž jsou kancelářské prostory stále dostupnější. Zelenají však také historické budovy a průmyslové stavby, které jsou pro řadu klientů ještě atraktivnější než moderní stavby. Ty se pyšní nezaměnitelnou atmosférou, kterou se moderní budovy většinou pochlubit nemohou.

Hledáte-li partnera, který vám zajistí krátkodobý či dlouhodobý pronájem kanceláře v Praze a v případě potřeby i další služby v podobě virtuální kanceláře, obraťte se na společnost s letitými zkušenosti – Olympia Reality Praha. Aktuální nabídku kanceláří a důležité informace najdete na webu pragueoffices.com.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.