Zajímavosti

Objevte sílu networkingu aneb jak získat nové kontakty snadno a rychle

Získat dlouhodobou klientelu není jednoduché a leckdy k ní nevede ani nákladná reklamní kampaň. Ne nadarmo se však říká, že jednodušší způsob může být mnohem efektivnější a to samé platí i o networkingu. Metodě získávání nových kontaktů, která se mezi podnikatelskou veřejností těší stále větší oblibě a cestu si k ní našlo i bezpočet českých byznysmanů. Networking je zcela přirozená aktivita, v rámci které se dostanete k novým obchodním příležitostem a vybudujete síť kvalitních kontaktů. Snadno se díky ní dostanete k cílové skupině zákazníků a ušetříte spoustu času a úsilí.

Co je to networking?

Networking spočívá v setkání podnikatelů, kteří si mezi sebou vytvoří přátelské prostředí. Účastníci takovýchto setkání spolupracují a jeden od druhého získávají cenné kontakty, ale také zkušenosti. V žádném případě však nejde jen o budování nových vztahů. Networking slouží také k udržení a posílení těch stávajících. Jde o velmi osobní způsob, který je pro druhou stranu příjemnější než neohlášené návštěvy nebo telefonáty. Partneři se setkávají přímo a nemusí obchodní záležitosti řešit přes prostředníky. Networking má pro podnikání dlouhodobý přínos a přikloníte-li se k němu i vy, budete příjemně překvapeni.

Podnikatelské kluby fungují i u nás

A kde se se svými obchodními partnery setkávat? Ideální místo pro networking představují podnikatelské kluby. Tyto organizace úspěšně fungují nejen zahraničí, ale také v českém podnikatelském prostředí a jednou z nich je i Business for Breakfast. O průběhu setkání, ale také spoustu praktických tipů a doporučení, se dozvíte na tématickém portálu www.obchodnisnidane.cz, kde nechybí ani seznam měst, ve kterých se Obchodní snídaně pořádají. Zúčastněte se i vy a udělejte si na networking vlastní názor. Nebudete litovat!

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.