Finance

Obměňte vozový park díky operativnímu leasingu

Chcete-li na své klienty zapůsobit, měli byste zvážit, zda nepřišel správný čas na výměnu vozového parku. Neustálé podceňování důležitosti dostatečně reprezentativních vozidel, může vašemu podnikání značně uškodit. Můžete nabízet bezkonkurenční služby a prodávat kvalitní produkty za směšné ceny, ale berte na vědomí, že zařátku každé spolupráce předchází osobní kontakt. Ať už máte schůzku s klienty na starosti vy, či některý z vašich obchodních zástupců, byla by chyba se na ni dostavit ve vozidle, které neodpovídá dobrému jménu vaší firmy. Stále pochybujete? Položte si tedy otázku, zda byste uzavřeli kontrakt s někým, kdo na důležitou obchodní schůzku dorazil v obstarožním vozidle, které má svá nejlepší léta za sebou.

Nezatěžujte firemní finance a pořiďte si vůz na leasing

Mezi nejoblíbenější formy financování vozového parku patří leasing. Úhrada probíhá formou pevně daných měsíčních splátek a je jen na vás, zda si po ukončení leasingové smlouvy rozhodnete vůz ponechat. Součástí splátek je jak povinné ručení, tak i havarijní pojištění. Vyberete-li si klasickou formu leasingu a vůz si ponecháte, za čas se dostanete do situace, kdy budete muset řešit technologickou obměnu vozu a je tedy otázkou, zda není vhodné zvolit modernější formu financování, takzvaný operativní leasing. Ten je ideálním řešením pro ty, kteří již nyní vědí, že mu za několik let stávající technologie nebudou vyhovovat.

Operativní leasing vás zbaví zbytečných starostí

Operativní leasing poskytuje záruku pevného rozpočtu a pomůže vám minimalizovat finanční náklady na provoz vozového parku. Mezi přední leasingové společnosti, které poskytují tuto formu financování vozidel, patří Herz Lease, která spravuje vozový park mnoha významným společnostem po celém světě. Doba splatnosti operativního leasingu je 1 až 5 let a a splátky zahrnují pevnou cenu povinného ručení (včetně 24 hodinové pohotovostní služby), silniční daň, poplatek za rádio a registraci vozidla. Full-service operativní leasing pak i pravidelný servis, pneuservis, silniční asistence, elektronickou knihu jízd a další služby.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.