Podnikání

Poznejte výhody montované haly

Potřebujete novou výrobní halu nebo sklad a spíše než k pronájmu se přikláníte k vlastním prostorám? Máte-li omezený rozpočet a nechcete investovat do koupě starší nemovitosti, zvažte alternativu v podobě montované haly. Ta má, oproti klasickým zděným stavbám, hned několik podstatných výhod. Vedle výrazné optimalizace vstupních, ale i pozdějších nákladů, je to především rychlost realizace a prakticky neomezené možnosti z hlediska velikosti a půdorysu. Navíc je lze velmi jednoduše zateplit pomocí PUR panelů. Není náhoda, že popularita montovaných hal rok od roku stoupá a nachází využití v nejrůznějších oborech. Hojně se využívají nejen ve výrobě a logistice, ale také v zemědělství a průmyslu.

Montované haly přibývají jako houby po dešti a slouží nejen jako sklady, výrobní a průmyslové objekty, ale také prodejní a obchodní domy. Nezřídka se využívají jako krytá parkovací místa a garáže a stáje a to zejména díky efektivní nosné ocelové konstrukci.

Hledáte profesionály, kteří mají s výrobou a montáží dostatek zkušeností?

Pokud vás možnost levné a kvalitní konstrukce zaujala, obraťte se na firmu Rossi, která se výrobou a montáží montovaných konstrukcí zabývá více než 20 let. Na trhu působí od roku 1992 a specializuje se na montované haly a ocelové konstrukce všech tvarů a velikostí. Kromě toho poskytuje veškeré související služby s důrazem na individuální požadavky zákazníků. Zajistí pro vás statiku, projektovou a výrobní dokumentaci pro libovolný typ haly a konstrukce. Cenovou kalkulaci a vizualizaci v axanometrii, na základě které se můžete rozhodnout, pro vás vypracuje zcela zdarma. Pro více informací navštivte firemní web ocel-konstrukce.cz.

1 Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Lze jen souhlasit. Velmi často se uplatňují montované haly také jako řešení při zastřešení sportoviště a to i s ohledem na to, že legislativa umožňuje zhotovit takovou stavu v určitých případech pouze na ohlášení. Vzhledem i k možnosti upevnit ji na téměř jakékoliv podloží, je pak zastřešení kurtů vhodné jako alternativa k nafukovacím přetlakovým halám.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.