Zajímavosti

Od právníka si můžete nechat poradit i bezplatně

Dostali jste se do nepříjemné situace a nevíte si rady? Říká se, že není nad radu odborníka a týkají-li se problémy zákona, platí to dvojnásob. Potřebujete-li urgentně vyřešit právní otázku, ale nemáte čas na návštěvu advokátní kanceláře, můžete využít Právní linku. Službu provozuje Český právní servis s.r.o., tedy renomovaná právní kancelář s bohatou praxí. Rady zkušených právníků jsou k mání po telefonu, ale také v rámci bezplatné právní poradny. V ní naleznete celou řadu článků, které se týkají nejčastějších právních otázek. Právní linka vám pomůže s převodem nemovitosti, dědictvím či bezpečným nákupem dovolené.

Právník na telefonu

Velmi zajímavou službou je Právní poradna online a Telefonická právní poradna. Na každého klienta čeká na druhé straně sluchátka zkušený právník, který mu zodpoví na dotazy a poradí, jak situaci vyřešit. Advokátní kancelář můžete kontaktovat i prostřednictvím emailu a po uhrazení poplatků dostanete odpovědi písemnou formou. Neméně oblíbená je také bezplatná právní poradna, která má formu odborně zpracovaných článků. Ty se týkají nejčastějších právních otázek a jsou napsány tak, aby byly pro všechny snadno srozumitelné. Na webu je v současné době asi 20 článků, do budoucna se však můžete těšit na další (přibývat bude jedno až dvě témata týdně).

Týká se to i vás

Právní poradna obsahuje články, které jsou zaměřeny na obvyklé situace, do kterých se jednou za čas dostane každý z nás. Řeší problematiku rozvodů, reklamací, dopravních nehod, výpovědi, ale také předmanželskou smlouvu či jak vybrat dobrého právníka. Nedostanete sice odpovědi na konkrétní dotazy, na druhou stranu v textech najdete postupy pro vybrané životní situace. Právní poradna zdarma je užitečným pomocníkem pro všechny, kteří nedůvěřují neodborným článkům na webu a hledají rady profesionálů z oboru.

4 komentáře

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Dobrý den, prosim o vaší radu. Já s bratrem dědíme rovným dílem po mamince byt, ale muj bratr má osobní bankrot asi na 400 000 kč. Já o ten byt nechci přijít. Bratr se dědictví nemůže vzdát. může vlastnit nemovitost při osobním bankrotu nebo ten byt musí zpeněžit? Já bych si ten podíl odkoupila. Nezvladla bych, kdyby ten byt zabavila exekuce. Přebem moc děkuji za odpověď.

  • Dobrý den

    začínám podnikat v dopravě konkrétně přeprava osob v rámci jednoho dne. Nejsem však cestovní kancelář a tak nemůžu prodávat zájezdy .. definice zájezdu je 2 a více služeb např doprava + vstupenka nebo třeba doprava + průvodce. Já ovšem budu jen dopravovat lidi ale nebylo by špatné uvádět to v mé nabídce jako Jednodenní zájezdy s tím že v detailech by bylo uvedeno v ceně doprava tam a zpět. Můžu použít název pro svojí dopravu Jednodenním zájezdem ? nebo je to trestné jako klamavá reklama apod ? Upřímě cestovní kanceláře mají v ceně také jen dopravu a uvádí to jako zájezd.

    Děkuji Žamberský

  • Dobrý den chtěl bych se zeptat může mi exekutor odstavit účet jak běžný tak podnikatelský když z podnikatelského platim materiál,zdravotni a sociální vždyť tím že mi odstaví podnikatelský účet se řítím akorát kvůli tomu do dluhů děkuji za informaci Sukovatý

  • Díky za pěkný článek, určitě se bude někdy hodit 🙂 Jinak další možnost, jak dostat nějakou právní radu, může být využití nějaké právní online poradny. Spousta společností má na svých stránkách nějakou formu dotazování. Sice většinou chvilku trvá, než někdo odpoví, ale také se to dá využít. Zkuste se podívat třeba tady: https://comeflexoffice.cz/poradna

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.