Podnikání

Online akademie – konečně efektivní manažerské vzdělávací kurzy

Každý zodpovědný zaměstnavatel ví, že jeho řídícím pracovníkům nebude stačit vzdělání, které si s sebou přinesli ze studia vysoké školy a naopak se je snaží průběžně vzdělávat prostřednictvím odborných kurzů. Ty jsou však v případě většího počtu účastníků poměrně nákladné a navíc do jisté míry nepřizpůsobivé. Pevně daným termínům se musíte přizpůsobit vy, což je často komplikované a někdy i nereálné. Naštěstí existuje způsob, jak manažerům poskytnou vzdělání i bez toho, aniž by museli pravidelně docházet na školení a navíc za mnohonásobně nižší cenu.

Alternativní forma manažerského vzdělávání, o které bychom vás rádi informovali má podobu e-learningu a stojí za ní poradenská a vzdělávací společnost MotivP. Online akademie toho má hodně co nabídnout a její největší výhoda tkví v samotné podstatě kurzu – účastníci nemusí nikam chodit a mohou ji kdykoliv absolvovat přes internet. Vy budete mít absolutní kontrolu nad tím, kteří z pracovníků do kurzu skutečně nastoupili a samozřejmě i přehled nad tím, jak si vedou.

Každý z účastníků po absolvování tématického okruhu podstoupí test a pokud ho splní, obdrží certifikát a přístupová kód do další části. Co se týče témat jako takových, korespondují s aktuální situací českého a slovenského podnikatelského prostředí. Kurzy jsou koncipovány jako spojení teorie a praktických příkladů a to jak z minulosti, tak z aktuálního dění.

Cena online vzdělávání je 250 Kč za účastníka (konečná cena), který má doživotní přístup ke všem informacím. Může se k látce, které neporozuměl, kdykoliv vrátit a to bez nutnosti jakéhokoliv příplatku. Většina online kurzů informace zpřístupňuje na omezenou dobu a po jejím uplynutí musí zájemce zaplatit kurz znovu.

Pokud vás způsob, jak dopřát manažerům adekvátní vzdělání, zaujal. Přečtěte si o něm další informace přímo na www.motivp.cz. Autoři e-learningu momentálně nabízí přibližně tři desítky tématických okruhů a v budoucnu přibudou další. Překážkou nejsou ani vaše specifické požadavky, na základě kterých pro vás odborníci vypracují vlastní tématický kurz.

1 Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.