Zajímavosti

Online tisk vizitek v nadprůměrné kvalitě za podprůměrnou cenu

Máte v zásobě několik posledních kusů vizitek a nemáte čas hledat někoho, kdo vám další vytiskne levně a rychle? Pozor, nízká cena a rychlost často bývají vykoupeny horší kvalitou materiálů a pokud chcete na své klienty a obchodní partnery zapůsobit, neměli byste bráti tisk vizitek na lehkou váhu. Zdánlivě nepodstatný papír vám totiž může přinést spoustu zajímavých zakázek…

Uspěchaná doba si žádá rychlé a efektivní řešení a přesně taková je onlina služba www.tisknisi.cz, která nabízí tisk vizitek online. Celý proces zvládnete během několika minut a vizitky vám dorazí domů do 8 pracovních dní. 90 % objednávek je ovšem vyřízeno do 2 – 5 pracovních dní od potvrzení a v případě objednávky v hodnotě alespoň 900 Kč nebudete platit poštovné.

Služba TiskniSi.cz je maximálně intuitivní a vše probíhá ve třech jednoduchých krocích:

  1. vyberete si některý z mnoha předpřipravených vzorů vizitek
  2. zadáte požadovaný text a vyberete množství kusů
  3. dokončíte objednávku

Důvodů, proč si nechat vytisknout vizitky online, je hned několik. Tisk probíhá na prémiový papír s vysokou gramáží (350 g – většina tiskáren nabízí tisk na 200 – 300 g papír) a za cenu jednostranného tisku dostanete oboustranně potištěné vizitky. Kvalita offsetového tisku je velmi vysoká a z více než 200 moderních vzorů si stylovou vizitku vybere opravdu každý. V každém případě si můžete nechat vytisknout i vlastní vzor vizitky a to již od 50 ks. Při objednávce nad 100 ks vizitek navíc dostanete 20 ks zcela zdarma.

A ani tím výhody TisniSi.cz nekončí. K vizitkám si můžete zakoupit některý z mnoha nabízených vizitkářů a to se slevou ve výši 35 %. Za zmínku stojí i další služby v podobě kompletní nabídky offsetového tisku. Potřebujete-li letáky, samolepky, dopisní papíry, bločky nebo jiné tiskoviny za skvělou cenu, pak jste na správném místě.

tisk vizitek online

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.