Půjčky a úvěry

Online zastavárna: nejrychlejší a zřejmě nejvýhodnější způsob, jak přijít okamžitě k hotovosti

Potřebujete hotovost a to velmi rychle? V bance vám obratem nepůjčí a nebankovní společnosti si za své služby řeknou o nemalou provizi. Jak tedy ze zapeklité finanční situace vybruslit? Vzpomeňte si na staré dobré zastavárny. V těch vám přece ihned vyplatí hotovost!

V online zastavárně k vám budou nejštědřejší

Klasické zastavárny samozřejmě tak výhodné nejsou. Inu neprovozují je armády spásy… Online zastavárna.cz je jiná. Nabízí nejvyšší možné výkupní ceny a funguje jako zástava automobilů, nemovitostí, drahých kovů, šperků a dalších artiklů, které mají hodnotu.

Výkupní cena bývá stanovena dle specifických parametrů a u zástavy automobilů dosahuje až 70 % tržní hodnoty. Podstatnou výhodou je fakt, že zastavený automobil můžete po dohodě nadále využívat.

Zástava je rychlá a bezproblémová transakce

Rozhodnete-li se služby, které jediná nonstop zastavárna nabízí využít, nebudete potřebovat potvrzení o příjmu a další nezbytné doklady, které jsou nutné k vyřízení půjčky. Prvním a jediným krokem je vyplnění online formuláře přímo na webu. Po posouzení a odhadu ceny zástavy dostanete hotovost, se kterou můžete naložit libovolným způsobem.

Máte strach, že zastavenou věc nebude ve vašich silách včas vyplatit? Zastavárna Praha klade důraz na individuální přístup a po dohodě vám lhůtu splatnosti prodlouží. Uvažujete-li nad tím, že potenciální zástavu nebudete potřebovat, jednoduše ji do zástavy nedávejte. Provozovatel online zastavárny nabízí i přímý výkup a to za ještě výhodnějších podmínek.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.