Podnikání

Opravdu dobře zalepená zásilka? Jedině papírovou lepicí páskou

Je vaším denním chlebem balení a následné rozesílání zásilek všeho druhu? Pak byste se měli vybavit kvalitními lepicími páskami. Jedině ty jsou totiž zárukou, že vaše zásilka k adresátovi dorazí neporušená.

Obzvláště majitelům e-shopů jde v první řadě o to, aby zboží k zákazníkům dorazilo v pořádku. A jaké máte možnosti? Samozřejmě své zabalené zboží můžete zalepit běžnou lepicí páskou. Tzv. standardní lepicí pásky seženete v každém papírnictví. Líbí se vám ale takto zabalený balíček? A chcete jeho prostřednictvím prezentovat své služby? Věřte, že to jde jinak. A lépe.

Návrat papírových lepicích pásek

Na výsluní se dnes vracejí klasické papírové lepicí pásky, které je třeba před zalepením namočit (nebo jako svého času olíznout). Samozřejmě patřičně inovované, ekologické, recyklovatelné a dokonce v biokvalitě.

Masivní papír a rostlinné lepidlo

Jejich základem je masivní papír a rostlinné lepidlo, které po nalepení na kartonové krabici drží tak silně, že ji bez narušení pásky neotevřete. Ještě pevnější pásku získáte jejím vyztužením skleněnými vlákny. Pokud se páska přeci jen naruší, dále se netrhá. A narušení se dále nešíří.

Lepicí páska účinnou reklamou

Pásku si navíc můžete nechat potisknout, ať již logem vaší firmy, nebo čímkoliv, co uznáte za vhodné. Taková potištěná papírová páska se pak stává skvělým nosičem informací. Nejenže jedinečným způsobem dotváří image firmy, ale také funguje jako skvělá reklama. Nevěřili byste, kolik lidí s balíčkem během jeho cesty k zákazníkovi přijde do styku. A všem bude na očích právě logo vaší reklamy.

Lepicí pásky od společnosti PÁSKY

Potisk pásek a etiket má ve svém portfoliu například společnost PÁSKY. Najdete v něm stoprocentně recyklovatelné lepicí pásky s potiskem z polypropylenu (BOPP), PVC i papíru. Ve své nabídce společnost má i novinku – potištěnou textilní lepicí pásku duct tape, nebo chcete-li duck tape.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.