Internet

Optimalizujte náklady a pořiďte si kvalitní webové stránky levně

Má vůbec cenu rozebírat význam webových stránek v roce 2016? Pokud je ještě nemáte, měli byste to co nejrychleji napravit. Získáte nový zdroj zákazníků a spoustu dalších benefitů – to vše s minimálními vstupními náklady. Anebo vám snad agentury tvrdí, že tvorba webových stránek musí stát desítky tisíc? Takové řešení může být zbytečné jako kanón na vrabce. Vyzkoušejte službu Spolehlivý web a získejte moderní web bez kompromisů a za skvělou cenu. Podrobnosti vám prozradíme v následujících řádcích.

Proč svěřit tvorbu stránek Spolehlivému webu?

Tvorba internetových stránek přes Spolehlivý web je ideální pro každého, kdo vyžaduje transparentní cenu, rychlé jednání a skvělý výsledek. Pevnou cenu najdete v sekci „tvorba webových stránek ceník“ a zahrnuje také správu webu po dobu jednoho roku.

Jak probíhá tvorba webových stránek v praxi?

Prvním krokem je vyplnění poptávkového formuláře na www.spolehlivyweb.cz. Vyberete si barevnou variantu a zvolíte doménové jméno, případně adresu zkonzultujete s odborníkem ze Spolehlivého webu. Poté dodáte texty, fotografie a další média a začne výroba webových stránek, která trvá nejvýše 10 dní. Hotové webovky vám budou zaslány ke schválení a případnému doladění.

Neskrývá se za nízkou cenu nekvalitní práce?

Spolehlivý web nabízí internetové stránky za atraktivní cenu, protože dokáže maximálně optimalizovat čas potřebný pro vytvoření. Díky tomu můžete optimalizovat náklady a získat stoprocentně funkční prezentaci levněji než u kvalitativně srovnatelné konkurence.

Nebudete se muset o web starat?

Co se týče správy webových stránek, zahrnuje prodloužení adresy .cz a webhostingu, pohotovost při výpadku, drobné úpravy a zákaznickou podporu. Budete-li se službami Spolehlivého webu spokojeni, můžete si po uplynutí roční správy zdarma připlatit další rok za skvělou cenu.

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.