Internet

Optimalizujte náklady a pořiďte si kvalitní webové stránky levně

Má vůbec cenu rozebírat význam webových stránek v roce 2016? Pokud je ještě nemáte, měli byste to co nejrychleji napravit. Získáte nový zdroj zákazníků a spoustu dalších benefitů – to vše s minimálními vstupními náklady. Anebo vám snad agentury tvrdí, že tvorba webových stránek musí stát desítky tisíc? Takové řešení může být zbytečné jako kanón na vrabce. Vyzkoušejte službu Spolehlivý web a získejte moderní web bez kompromisů a za skvělou cenu. Podrobnosti vám prozradíme v následujících řádcích.

Proč svěřit tvorbu stránek Spolehlivému webu?

Tvorba internetových stránek přes Spolehlivý web je ideální pro každého, kdo vyžaduje transparentní cenu, rychlé jednání a skvělý výsledek. Pevnou cenu najdete v sekci „tvorba webových stránek ceník“ a zahrnuje také správu webu po dobu jednoho roku.

Jak probíhá tvorba webových stránek v praxi?

Prvním krokem je vyplnění poptávkového formuláře na www.spolehlivyweb.cz. Vyberete si barevnou variantu a zvolíte doménové jméno, případně adresu zkonzultujete s odborníkem ze Spolehlivého webu. Poté dodáte texty, fotografie a další média a začne výroba webových stránek, která trvá nejvýše 10 dní. Hotové webovky vám budou zaslány ke schválení a případnému doladění.

Neskrývá se za nízkou cenu nekvalitní práce?

Spolehlivý web nabízí internetové stránky za atraktivní cenu, protože dokáže maximálně optimalizovat čas potřebný pro vytvoření. Díky tomu můžete optimalizovat náklady a získat stoprocentně funkční prezentaci levněji než u kvalitativně srovnatelné konkurence.

Nebudete se muset o web starat?

Co se týče správy webových stránek, zahrnuje prodloužení adresy .cz a webhostingu, pohotovost při výpadku, drobné úpravy a zákaznickou podporu. Budete-li se službami Spolehlivého webu spokojeni, můžete si po uplynutí roční správy zdarma připlatit další rok za skvělou cenu.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.