Zajímavosti

Ovoce sklidí jen ten, kdo na sobě nepřestane pracovat

Zdá se vám, že vám ujíždí vlak a šance na lepší zaměstnání mizí někde v nedohlednu? Rozhlížíte se kolem sebe a připadávám, že jsou všichni kolem vás úspěšní, zatímco vy se potácíte na mrtvém bodě? Buďte klidní, podobná úzkost se čas od času dostaví téměř každému. Pokud se však skutečně potácíte na neperspektivní pracovní pozici nebo jste nespokojení se svými schopnostmi a dovednostmi, začněte na sobě pracovat. Nikdy není dost pozdě na to, abyste se posunuli někam dál a perfektním nástrojem mohou být nejrůznější odborné kurzy a semináře. Třeba zrovna ty, které pořádá společnost PRODUCA s.r.o.

PRODUCA s.r.o. se zabývá pořádáním vzdělávacích programů již několik let a nabízí skutečně pestré spektrum kurzů a seminářů, které vám mohou usnadnit kariérní postup nebo pomoci v sebezdokonalování.

Mezi nejzajímavější programy bezesporu patří počítačové kurzy, které jsou završeny certifikací ECDL (European Computer Driving Licence). Takzvaný „řidičák na počítač“ slouží jako doklad dosažených znalostí a může vám vydláždit cestu k lepšímu zaměstnání. Podobně na tom jsou jazykové a rekvalifikační kurzy, kterých je v nabídce víc než dost. Znalost cizího jazyka a obsluhy počítačů patří mezi základní předpoklady většiny atraktivních pracovních pozic a rozhodně byste je neměli podceňovat.

Trochu z jiného soudku jsou kurzy, ve kterých si můžete zlepši své manažerské a komunikační dovednosti. Upotřebíte je nejen v rámci zaměstnání, ale i v běžném životě. Stejně tak i outdoorové kurzy, ve kterých se naučíte přežít v drsných podmínkách. Nezapomínejte, že osobní rozvoj jde ruku v ruce s profesním a ten, kdo si poradí v netradičních situacích v přírodě, se neztratí ani v džungli nadnárodní společnosti.

Pokud vás nabídka programů zaujala, prohlédněte si ji celou přímo na weobových stránkách produca.cz.

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.