Marketing

Pásky s potiskem by měly být výbavou každého e-shopu

E-shopů jsou mraky, konkurence je vysoká, ať už prodáváte cokoliv. Proto majitelům internetových obchodů nezbývá nic jiného než snažit se být vždy o krok napřed a zákazníky zaujmout každou drobností. Třeba potištěnou lepicí páskou na balíku.

Lepicí pásky s potiskem jsou skvělým nosičem informací. Plní účel, tedy chrání zásilku před neautorizovaným otevřením a krádeží obsahu, nicméně navíc dělají ještě skvělou reklamu. Mohou nést firemní logo, slogan, webovou adresu e-shopu či cokoliv jiného, co vás napadne.

Levná forma propagace

Víte, kolik lidí přijde do styku se zabalenou zásilkou, než se dostane ze skladu k zákazníkovi? Konkrétní číslo se určuje opravdu těžko, ale bude jich mnoho. Ti všichni mohou vidět logo e-shopu či firemní slogan, a pak u vás jednoho dne třeba nakoupí. Nemluvě o tom, že zákazník možná polepenou krabici ještě na něco použije. A poté lepicí pásku uvidí spousta dalších lidí.

Vybírat se musí s rozumem

Většinou se vyrábí lepicí pásky s vrchním potiskem. Znamená to, že logo se vytváří na povrchu pásky a není až tak časově trvanlivé jako např. u sendvičového tisku. Na druhou stranu je tato technika rychlá a levnější.

Rozdíly jsou také v materiálu. Můžete si pořídit papírové potištěné lepicí pásky, nejčastější jsou ale ty z polypropylenové fólie. Opět jde o výhodnou cenovou variantu, ovšem mějte se na pozoru. Jsou totiž vhodné jen pro lehké až středně těžké kartonové zásilky a vzhledem k tomu, že obvykle využívají akrylátová lepidla, se hodí pro teploty 18-21 °C. V nevytápěných skladech by se tedy v zimě mohlo stát, že páska nebude lepit.

Nechte si poradit

Váháte teď, jestli pro vaše účely budou lepší potištěné lepicí pásky PVC, nebo raději polypropylenové? Nebojte se požádat o radu profesionály. Případně si přečtěte více informací na blogu specialisty Pasky.cz, vymyslete si svůj design a objednejte si první várku potištěných pásek.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.