Zajímavosti

PiXOLO pořádá i firemní akce

Společnost PiXOLO má většina z nás v povědomí jako vynikajícího developera webových projektů a odborníka na internetový marketing. Málokdo však tuší, že se zabývá i pořádáním firemních akcí. A to ne ledajakých! Jejich služeb už využili giganti, jako je televize Nova, Komerční banka, zásilková služba QUELLE a další známé společnosti. Chcete-li stmelit kolektiv a pořádně se pobavit, nechte si od PiXOLO uspořádat večírek i vy.

Firemní akce od PiXOLO – správná volba

Firemní akce by neměla být nudná. PiXOLO má s pořádáním firemních akcí letité zkušenosti a spolupracuje s těmi nejlepšími profesionály. Výsledkem je firemní akce na klíč, která nemá obdoby. PiXOLO pro vás zařídí vše, cateringem počínaje, programem konče. Mezi velký lákadla patří barmanská show, mobilní kasíno, ale také firemní akce ve stylu mafie či zabíjačky. Ať už se rozhodnete jakkoliv, vždy se budete skvěle bavit. Firemní akce jsou mnohem účinnější, než jiné formy teambuildingu a užijete si je mnohem více, než nudné motivační přednášky o důležitosti týmové práce. Pozvěte na skleničku tu holku od kopírky, která se vám vždycky líbila. A raději si pospěšte, než to udělá kolega z kanceláře, mimochodem správný chlapík.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.